Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha van másod, tartalék (vagy...

Ha van másod, tartalék (vagy ki hogy nevezi) telefonod, az milyen készülék?

Figyelt kérdés
2023. okt. 20. 16:55
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Mivel 2 SIM kártyám van és az elsődleges telefonom nem dual simes, így nekem két telefonom van. Az elsődleges telefonom iPhone 11 Pro Max, a másodlagos “csak” egy iPhone XR. Mindkettőt ugyanannyit használom és sokszor nagyon jól tud jönni a két telefon.
2023. okt. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Van egy Samsung s7-esem, tavaly vettem egy Xiaomit, de nem szeretem, inkább a régi Samut használom.
2023. okt. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Elsődleges Xiaomi 11 Lite Mindenre azt használom.


Másodlagos Huawei P30 régen ez volt a fő telefonom akkor még nem volt másodlagos.


Amikor a mostani elsődlegest megvettem sajnáltam a Huaweit átadni másnak mert az is jó telefon volt csak bizonyos appoknál belassult meg hát már az akkuja nem igazán bírja.


Aztán befogtam második telefonnak, vettem bele egy feltöltős SIM-et amin leginkább mobilnet van de telefonálni is ugyanúgy tudok vele ha akarok. A lényeg hogy szükségem volt arra hogy tudjak navit használni amit mostanában elég sűrűn használok és nem akartam a fő telefonomat erre befogni mert ha kaptam egy hívást akkor bezavart a naviba és volt hogy nem jelzett hogy mikor merre menjek és ez úgy idegesített. Épp ezért van a főtelefonom simán csak az autó fejegységhez csatlakoztatva hogy hívás esetén egy egyszerűbb gombnyomással kihangosítom, és megmarad a második telefon navinak és nem zavar be meg semmi. Meg persze a másodlagos amikor nem navizok akkor zenelejátszónak használom a műhelybe vagy kint a telkemen rácsapom a hangszóróra és kész, a fő telefonomat meg nyugodtabban tudom használni másra ha szükséges.

2023. okt. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
tartalék
2023. okt. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Amelyik fasz lepontozott amiért leírtam hogy milyen két telefonom van annak mi a kínja?
2023. okt. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ mindenkinek!
2023. okt. 20. 23:12
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#5

Ha te voltál az első válaszoló, akkor valószínűleg az, hogy - habár csak eSIM-mel, de - DualSIM-es az iPhone 11 Pro Max is.

2023. okt. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Másodlatodnak csak is 14, esetleg 13.
2023. okt. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nokia 3310.
2023. okt. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Elsődleges: Xiaomi Redmi Note 10. Másodlagos: Doogee X50, Sokszor nincs benne SIM. Buliba, kocsmàba szoktam vele menni. Mert ha elhagynàm rèszegen vèletlen, ne a Xiaomit hagyjam el.
jan. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!