Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jártatok már úgy, hogy elveszí...

Jártatok már úgy, hogy elveszítetéttek a telefonotokat? Volt, aki megtalálta végül?

Figyelt kérdés

Nagyon kétségbe vagyok esve, mert kicsörög, de nem tudom hol. Tegnap este a páromnál voltam és kicsit későn indultam haza.


Ha valaki ellopta volna, azt biztos észreveszem. Vagy van olyan ügyes zsebtolvaj, ahol nem lehet érezni semmit, ha kiemelik a táskából?!


Életem első okostelefonját két és fél éve vettem és nagyon-nagyon olcsó volt (de viszonylag sokszor hibásan működött a hangok adásvétele, és szét is kapcsolt a vonal.)



#elveszett értéktárgy
2023. okt. 21. 05:35
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Már úgy értem, hogy van egy tartalék telefonom, és azon csörgettem meg. Ez utóbbi nem korlátlan hívásirányú, hanem meg kell tölteni pénzzel.


Rengeteg munkáltató nem fog tudni elérni majd. Készítettethetem újra az önéletrajzokat más elérhetőséggel.


Dupla erőfeszítéseket tehetek majd.

2023. okt. 21. 05:37
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Van amúgy készülékkereső program ami térképen megmutatja a telód helyzetét...
2023. okt. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Na végre! Hálásan köszönöm a választ! :)


Már egészen megijedtem, hogy sosem jön semmiféle válasz, pláne hasznos. Köszönöm szépen nagyon a szolgálatkészségedet! Legyen szerencséd az életben!

2023. okt. 21. 07:32
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"Rengeteg munkáltató nem fog tudni elérni majd. Készítettethetem újra az önéletrajzokat más elérhetőséggel."


Nem kell, bemész a mobilszolgáltatódhoz, jelzed, hogy elveszett a régi telefonod, letiltják a régi SIM kártyát, és adnak egy újat ugyan azzal a telefonszámmal.

2023. okt. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Így van: jelzed hogy elveszett, az elveszett SIM tiltásra kerül és ugyanazzal a számmal megkapod az új kártyát. Tehát emiatt ne aggódj.
2023. okt. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hála a jó égnek előkerült! :)


Sohasem szoktam pont mobiltelefont elveszíteni, csodálkoztam is volna. Nagyon vigyázok, nehogy bármi baja essen. (Táskámban volt, csak azt furcsálltam, hogy nem csörgött. Megint lemerült, de ezt nem jelezte.)


Nagyon szépen köszönöm, hogy írtatok! Köszönöm a segítséget!

2023. okt. 21. 07:59
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként a kérdésre válaszolva, én egyszer a vonaton hagytam. Szerencsére nem egyedül voltam. Leszállva rögtön a térképet néztem volna, így kiderült azonnal. A karórám is kijelezte, hogy nem látja a telefont.


Oké, készülékkereső. Itt egyszerűsítette a helyzetet, hogy a férjem telefonján is az én Google accountom van belépve, szóval simán meg tudtuk nézni. Nem derült ki, hogy hol van (olyan résbe esett a vonaton, ahonnan nem látta a mobilnetet). De sejtettük, hogy a vonaton eshetett ki a zsebemből.


Van egy vonatdroid nevű app, ott gyorsan visszanéztük a vonatunk pályaszámát. Mindez 10 perc alatt lezajlott, és pont jött egy másik vonat utánunk. Így a végállomáson utolértük azt, amin a telóm volt és meglett.

2023. okt. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7-es válaszoló neked is köszönöm, hogy írtál! :)


Örülök, hogy pozitív végkifeljet lett a történetből.

2023. okt. 21. 09:10
 9/12 anonim ***** válasza:

Pár éve elmentem kirándulni és az egyik pihenőnél találtam egy mobilt a fűben. Be volt kapcsolva, de ugye nem tudtam feloldani, eltettem, gondoltam leadom majd a rendőrségen. Kb 1 óra múlva csörgött, felvettem, valami kiscsajt kerestek, mondtam neki, hogy mi a helyzet. A telefonáló elérte a csajszit barátokon keresztül és a megbeszélt helyen visszaadtam neki. 16 éves kislány örült neki nagyon.

Kb. 2 órával előttem járt a pihenőben, észre se vette hogy elhagyta.

2023. okt. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9-es válaszoló: neked is köszönöm!
2023. okt. 21. 11:16
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!