Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi az esélye,hogy csak a...

Mennyi az esélye,hogy csak a töltőport cserés?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm elaludta a kádban és bele ejtette a telefonját a vízbe de nem tudta megmondani mennyi idő telt el mire észre vette ,hogy a telefon vízbe esett.Szóval egy OPPO Find X3 Lite telefonról van szó 2 napig rizsbe tette szárította hajszárítóval töltőre rakta mindent kipróbált amit nem szabadott volna.Én most szétszedtem a telefont volt benne pár csepp víz de az elektronikán nem látok semmi korrózióra utaló nyomot viszont a kamera üvegek hátul picit be voltak párásodva.Most azt csinálja a telefon,hogy ha töltőre dugom akkor csak villog a kis nyíl jel meg beugrik egy pillanatra az oppo felírat meg az android jel aztán csak a villogó villám jel marad.Ez lehet akár töltés vezérlő hiba is?Már csak azért kérdem mert kapott olyan dolgokat amit nem szabadott volna ha vízbe esik a telefon.

2023. okt. 23. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
2023. okt. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tehát egy töltőport csere akár segíthet is?Ha aksi nélkül kábellel rákötöm a gépre a telót és nyomva tartom a bekapcsoló gombot akkor beugrik megint az oppo felírat de több másodpercig mint amúgy.
2023. okt. 23. 15:46
 3/5 anonim ***** válasza:

50 % az esély.

Vagy igen, vagy nem.

De otthon ezt nem fogod megoldani.

2023. okt. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A legelső dolgod az legyen hogy megnézed mi a gond a billentyűzeteddel. Sok helyen több szóköz van, több helyen meg nincs... Vagy csak simán hülye vagy a helyesíráshoz.

Aztán a következő hogy hagyod a p..ba az egészet. Ha ennyi ideig hagyta hogy a víz tegye a dolgát, akkor nem lehet tudni hogy mi ment a telefonban tönkre. Ez egy alsó kategóriás vacak. Nem érdemes időt és energiát pazarolni a javításra. Vegyen egy másikat és vegyen hozzá egy vízhatlan zacskót és abban használja a kádban. Vagy tréningezze magát és bírjon ki 10 percet telefonozás nélkül.

2023. okt. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4/


Te meg csak simán bunkó vagy,egyébként nem fértem rendesen hozzá a billentyűzethez így nehezen tudtam gépelni. Sajnos nem milliomos,hogy farzsebből kivágjon egy másikat. Eleget dolgozik mindennap,hogy egy kis telefonozást megengedhessen magának.

2023. okt. 23. 17:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!