Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell beállítani nem...

Hogyan kell beállítani nem androidos telefonon a szülői felügyeletet?

Figyelt kérdés

Lányom Huawei telefonján szeretném beállítani a szülői felügyeletet sajnos nem sok sikerrel.

Mivel nem androidos a telefonja. Mivel a beállításokban neki nincs olyan.

Hogyan kell azt másképp megoldani. Használtam a segítséget, de nem sok sikerrel jártam.

Állítólag már felügyelet alatt van a telefonja, de én mégsem látom a telefonját.

Azt írja mikor belépés hogy a készülék hozzá adása.

Family linket töltöttem le.

Köszönöm ha tudtok segíteni.



#Szülői felügyeletet
2023. okt. 24. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
miért akarsz a lányod után kutakodni? magánélet?
2023. okt. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
+a Huawei az android
2023. okt. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egy kicsit többet használja a telefonját a kelleténél. Kevesebb időt szeretném hogy a telefonjával töltsön
2023. okt. 24. 21:30
 4/10 A kérdező kommentje:
De nincs a beállítások között neki olyan, hogy szülői felügyelet és play áruháza sincs.
2023. okt. 24. 21:31
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Van is alternatíva amit tudna csinálni a telefonnyomkodás helyett? Gondolok itt olyan programokra amik őt is érdekli?

Valószinűleg azért nyomkodja sokat mert unatkozik. Úgy meg semmi értelme a korlátozásnak.

2023. okt. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kedves ötletet. Esetleg tudnál e abban is segíteni, hogy hogyan kellene be állítani?
2023. okt. 24. 22:05
 7/10 anonim válasza:

A telefon nyomkodás nem önmagában időtöltés. A telefon egy eszköz. Azon lehet olvasni, tanulni, vagy akármit csinálni is.

Amikor a tömegközlekedésen látod, hogy nyomkodjáka telefont, akkor nem azt csinálják, hogy "nyomkodják a telfont", hanem olvasnak. 90%-ban művelődnek, olyanokat néznek, vagy olvasnak, ami érdekli őket ÉS haszna van, tanulnak belőle valamit. Akármit. Vagy levelet olvasnak, ami után nem megy majd az idő a gép előtt ugyanerre. Kihasználják az időt. Sokkal tönn infóhoz jutnak, mint régebben az emberek.

Ha valaki sokat olvas (akármit, akármilyen eszközön), akkor javul a helyesírása. Például tudtad-e, hogy az utolsó hozzászólásodban két helyesírási hiba is volt. Nem vészesek, tényleg apróságok, de nem így kell leírni, amit akartál. Ha valaki többet olvas, több ilyet lát és feltűnik neki. (Nem akartalak megbántani, csak tudtad-e jelleggek kérdeztem meg.)

A másik, hogy tartalmilag: Ha valaki ovasgat, akkor művelődik. Tök mindegy, mit, akkor is. Olyannyira, hogy sokszor videó nézés közben is megeshet ez. Pl. tudtad-e, hogy a Huawei android, de néhány éve politikai okokból le kellett venni ennek a gyártónak a telefonjairól a google play alkalmazást. Jogi problémák miatt így meg is tették. Persze csináltak helyette egy másik hasonló programot a kínaiak, máshogy hívják, picit más is emiatt. De android maradt, csak egy app hiányzik.

Ha valaki nyomkodja a telefonját és olvasgat, néz ilyen-olyan tesztet, akár szövegesen, akár videóban, akkor ezt tudja. Észreveszi, szembe találkozik vele. Nagy eséllyel ezt a szöveget is telefonon nyomkodod, vagy legalábbis a válaszolók és olvasók egy része telefont használva ír neked vissza. Vagy épp művelődik a válaszok alapján.

A telefon egy eszköz csak. Ha leteteted vele, akkor többet fog olvasni, vagy többet ismer meg a világból?

Az más dolog, hogy tartalmasabb tartalmat kell fogyasztani és megcélozni, hogy ő is így tegyen. De ehhez biztos, hogy a telefonhasználat korlátozása a megfelelő út?

Nézz hasznos tartalmakat, mutasd meg neki! Mondd neki, hogy "jééé, tudtad, hogy...", "láttad, hogy működik...?", "Nézd, így kell csinálni a ..."! Küldd át neki, hogy nézze meg, amit sejtesz, hogy érdekli, majd tovább kattint arrafelé és hasznos dolgokkal fog okosodni. De nem az eszközt kell büntetni.

2023. okt. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Fáradtság miatt én is elírtam dolgokat :)
2023. okt. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2023. okt. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A "Digitális jólét" alatt beállíthatsz jelszót, hogy egy-egy adott alkalmazás naponta mennyi ideig használhat összesen. Ezen idő leteltével csak a jelszó beírása után folytathatja.
2023. okt. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!