Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinálja ezt a telefonom?

Miért csinálja ezt a telefonom?

Figyelt kérdés
kb egy éve van iphone-om, nagyon szeretem ezt a telefont, viszont egy idő után hirtelen mintha lemenne a fényerő vagy ilyesmi, de biztos hogy nem az automata fényerő az, ez csak úgymond egy “villanással” történik, és a maximális fényerőnek a negyedével lentebb megy, ezt követően 1-2 perccel pedig még egy negyeddel, a végén már ott tart hogy szinte teljesen lemegy a fényerő. ez nagyon zavaró, hogy lehet ezt kikapcsolni?

2023. okt. 25. 14:46
 1/5 A kérdező kommentje:
még annyi, hogy ilyenkor ugyanúgy tudom húzni a sávot ahol fentebb vagy lentebb lehet állítani, viszont amelyik fényerő “ponton” van, annál feljebb hiába húzom, ugyanolyan sötét marad
2023. okt. 25. 14:47
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez akkor van, ha túlmelegszik
2023. okt. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fogy az aksi, tedd töltőre.
2023. okt. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#2 köszi, tényleg ez lehet a probléma:)

#3 azért azt tudom hogy mikor merül a telefon

2023. okt. 25. 15:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha valami megtekeri a processzort - komolyabb játék, vagy valami reklámokkal telerakott játék/app, sok böngészőablak, stb - akkor túlmelegszik és így igyekszik védeni, hűteni magát. Ha visszahül visszaadja a fényerőt is.

Érdemes kemény felületre tenni a telefont ilyenkor. Ne ágyba, fotelbe tedd le, ott nem nagyon tud hűlni.


Csinálj néha kényszerített újraindítást, hogy kikapcsolja az esetleg a háttérben beragadó appokat:

[link]


Illetve a Beállítások -› Akkumulátor lapon látszani fog hogy melyik app használja nagyon az akkut. Na az pörgeri a processzort is.

2023. okt. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!