Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kültéri videózáshoz telefont...

Kültéri videózáshoz telefont vegyek vagy videókamerát?

Figyelt kérdés

Kültéren szeretnék kisfilmeket készíteni és ezzel kapcsolatban kutatgattam a neten.

Telefonok közül a Samsung galaxy s22 és s23 tetszett meg. Az utóbbi drágább, úgyhogy az a kérdésem ezzel kapcsolatban, hogy tud e annyival többet a kamera az s23-ban, hogy inkább azt vegyem meg az s22 helyett?

HA telefont veszek, ugyanis közben felmerült bennem az is, hogy lehet egyből

videókamerát kellene venni.

Ebben viszont annyira nem vagyok jártas, úgyhogy ha ez a megoldás jobb lehet mint a telefonos, akkor tudnátok nekem ajánlani jó kamerát ami jobb mint egy kezdőkategóriás, tudok vele olyan kisfilmeket csinálni amiket megoszthatok youtubeon, de nem kell miatta adósságba vernem magamat?

Ugye a telefon mellett szól, hogy másra is használhatom és ha veszek mellé előfizetést, akkor részletre is fizethetem, viszont a videókamera konkrétan arra való amire nekem kellene, ergó valszeg profibb.

De inkább egy hozzáértő segítségét kérem :)

Köszi a válaszokat előre is!



2023. okt. 26. 18:02
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és még az is kérdés, hogy ha telefon mellett döntök akkor mennyire jó választás a használt, ugyanezek a telefonok esetében?
2023. okt. 26. 18:03
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
A legegyszerűbb otthoni videókamera is szebb felvételt csinál, mint bármelyik telefon.
2023. okt. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
24%

S22 es s23 kamera szempontjából szinte ugyanaz tehát...

Ha nem vagy pro videós, akkor szerintem ezekkel a telefonokkal sokkal könnyebben érsz el nagyszerü végeredményt, mint egy kézikamerával, hiszen ezekben a telefonokban rendesen dolgozik a mesterséges inteligencia, konkrétan tudja a telefon hogy mit kamerázol és ehhez optimalizálja az egész felvételt, tehát hülyebíztos, visszont kevesebb lehetőséged is van az útómunkában.

Én a telefont választanám, hacsak nem vagy pro videós, de ebben az esetben nem tetted volna fel ezt a kérdést. :D

2023. okt. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!