Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem csatlakozik a...

Miért nem csatlakozik a Huawei telefonom frissítés után számítógéphez USB kábellel?

Figyelt kérdés
Huawei P20 pro-m van. Nemrég frissítettem, felrakta az EMUI 12-t. A frissítés óta viszont nem tud csatlakozni egy laptophoz sem. Bedugom az USB kábelt, tölteni elkezdi a telefont, de nem ugrik fel hogy válasszak fájlok átvitele, fotók átvitele stb. Illetve a számítógép sem érzékeli ilyen szempontból, nincs a Windows szokott hangja, sajátgépben sem jelenik meg. Miért lehet? Mit és hol kell beállítani hogy működjön? Köszönöm!

2023. okt. 26. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyanezzel a kábellel csatlakozott régebben?
2023. nov. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, ugyanazzal a kábellel próbáltam amivel korábban semmi baj nem volt. Egyedül a szoftverfrissítés ami változott, de nem értem, hogy attól még miért nem ajánlja fel hogyha csatlakoztatom, akkor mit szeretnék csinálni (töltés, fájlok átvitele vagy képek átvitele, ezeket szokta korábban).
2023. nov. 3. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!