Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a neve annak az akkumulátor...

Mi a neve annak az akkumulátor appbak, ami mutatja a kapacitását az akksinak? Iphone

Figyelt kérdés
Nem rég cseréltettem az akksit az iphone cs maxomban. Nem gyári, így nem mutatja az akku állapotát, ezzel tisztában is voltam, hogy ez lesz. Úgy tudom van egy app,ami ezt mutatja. Melyik ez az alkalomazás?

#iPhone #iPhone XS Max #Akkumulátor app #Akku állapota
2023. okt. 29. 02:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen app.

Ha a telefon nem tudja kiolvasni az akkuból az adatot és megjeleníteni a beállításokban, akkor egyik app sem képes megjeleníteni. Ugyanis ezek az appok csak megmutatják azt amit a telefon kiolvas az akkuból... és itt a köt be is zárult.

2023. okt. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Számítógép így is ki tudja olvasni. Ha mac-ed van, akkor CoconutBattery, ha Windowsod akkor 3utools a program neve
2023. nov. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!