Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik jelenleg piacon levő...

Melyik jelenleg piacon levő csúcskategóriás telefont ajánljátok? (android)

Figyelt kérdés
Teljesen átlagos felhasználó vagyok, hosszabb időre szoktam telefont választani (4-5 év) ezért is preferálom az aktuális csúcsmodelleket mert tapasztalatom szerint azok 5év múlva is rendben vannak. Viszont jelenleg el vagyok veszve a piacon annyi minden van. Egyetlen elvárásom az 512giga és hogy a lehető leggyorsabb legyen, laggot pl soha nem szeretnék tapasztalni. Nem vagyok márkanáci, de nem is spórolnék rajta, a legjobb ár/érték arányú modellt szeretném, ha ebben egy objektiv hozzáértő tud segiteni azt megköszönöm.

2023. okt. 30. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyik - közel legjobb a Honor Magic 5 Pro:

[link]

Samsung S23 Ultra is egy nagyon jó választás:

[link]

Illetően az Asus Zenfone/Rog telefonjai is brutál erősek:

[link]

2023. okt. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Xiaomi 13/t/pro!
2023. okt. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Xiaomi
2023. okt. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pixel 8 Pro 7 évig kap szoftverfrissítést ;)
2023. okt. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

Anoniminc-nél nézzetek xiaomi teszteket. Maga a teló nem lenne rossz, de szoftverben vannak érdekes bugok, amik egy 2-300 ezres telónál nem annyira viccesek.

Pixel is f@sza telefon, de magyarban nincs hivatalosan támogatva, meg elvileg hálózati gondjai is lehetnek az újaknak.

Samsung, Honor, Sony, Asus, Huawei(-google) érdemes nézegetni, mivel ezeknek van támogatásuk itthol is, és minőségi telefonok. Ha a Google nem gond, én Huawei-t vennék, közel legjobb kamerájuk van, és az összeszerelés is 10/10, nem beszélve a megjelenésről, és arról, hogy a Kirin procik nagyon jók. És brutális elismerésem nekik, hogy ekkora csapás után még talpon vannak, és nem romlott a minőség.

2023. okt. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A Honor Magic 5 Pro igazán szimpatikus, főleg ebben az egyedi zöld szinben. Valszeg azt választom.
2023. okt. 30. 20:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Google Pixel 8 pro
2023. nov. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!