Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy iphone Se 2020...

Vettem egy iphone Se 2020 telefont aminek az aksi kapacitása 100%, viszont óránként 10-12%ot merül, ez ennyit tud?

Figyelt kérdés
Ja úgy merül ennyit, hogy már szinte mindent letiltottam.Előtte egy régi Samsungom volt de az is jóval tovább bírta.
2023. okt. 31. 22:31
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Hivatalos helyen nem árulnak SE 2.-t, az akkumlátor vlszg cserélt, és utángyártottak raktak bele…


utángyártott = nem hivatalos gyártói termék, hanem noname sz@r … Aki normális telefont akar, az megbízható helyen veszi, és márkaszervízben vserélteti az akkunlátort, és nem GSMben ahol eredeti akkumlátor nincs; csak utangyártott

2023. okt. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

1. … 😅😅

lehet, hogy használtan vette.


+miből gondolod, h cserélt az akksi? azért mert ennyire merül?


elmondom, hogy nekem is ilyen van, nem cserélt benne az akksi 2,5 éves telefon és dettó ez van vele

2023. nov. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
100% állapot nem jelent 100%os apple akksi t!
2023. nov. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

Az SE2 amúgyse egy jól sikerült darab, beírta magát az iPhone 5C, és a 7 mögé.

https://www.youtube.com/results?search_query=AnonimInc.+iPho..

Első két videót ajánlom (Az iPhone SE 2020 egy ZSENIÁLIS telefon/az iPhone SE 2020 BORZALMAS), és mindent meg fogsz tudni.

2023. nov. 1. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Használtan vettem, de azt mondták, gariban cserélt készülék volt ezért is 100% az aksi. Azért hittem el mert a dobozán lévő imei szám nem ugyan az mint a készüléken. Egy jó nevű régóta működő mobilosboltból van ahol már vettem több telefont.
2023. nov. 1. 08:04
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

“ Első két videót ajánlom (Az iPhone SE 2020 egy ZSENIÁLIS telefon/az iPhone SE 2020 BORZALMAS), és mindent meg fogsz tudni.”



What? Most melyik SE a jó ? A 16’’ a 20’’ vagy a 22’’ ?

2023. nov. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

Abban tutira nem cseréltek akkut. Szervízben pedig felül tudják írni akkumulátor kondícióját, töltési ciklus számát.

Itt videó, egy ilyen átverésről. 10 perc környékén mutatja a szervízes, ha nem akarod az előzményeket végighallgatni, amik szintén a gyors merülésről szólnak, miközben 100%-os az akkukondícióval vette a tulaj, mert, hogy keveset volt használva.

https://www.youtube.com/watch?v=8OBk3KOeSJc

2023. nov. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%

2-es vagyok.

amugy 30 korul kicserelik az akksit icentrumban.

nekem szarakodott a nyaron az akksi, ezert elővettem a régi telefonom es azt használtam.

most nemrég elővettem megint az iphonet, mondom feltoltom, megnezem mi van vele. lekopogom de random megjavult es most ujra az iphonet használom. de azert mindig van nálam töltő

2023. nov. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%

“Azért hittem el mert a dobozán lévő imei szám nem ugyan az mint a készüléken”


???? Mi van? Ennek semmi köze az akksi cseréhez!! Egy másik telefon dobozaba adtak el neked.

2023. nov. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem rossz az akkumulátor.
2023. nov. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!