Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nehéz kicserélni egy telefon...

Nehéz kicserélni egy telefon kijelzőét?

Figyelt kérdés

Adott egy honor x8a, pár hónapos (2-3), és sajnos a sarkára esett, és elfolyt a kép. Van egy zöld csík. A telefon nem tört össze, szerintem csak a fekete képernyő sérült. Telefonon az idő és az akku töltöttség látszik.


Mennyire necces ezt itthon kicserélni?


2023. nov. 1. 15:46
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Nem tudod otthon megcsinálni.
2023. nov. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Szervizmérnök úr ***** válasza:
74%

Otthon nem tudod megcsinálni.

Egy asztalon tudod megcsinálni:

[link]

2023. nov. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, pont ezt a videót láttam én is. Van egy két dolog amit nem értek viszont. 3:17-kor hővel lazítja le a képernyőt?
2023. nov. 1. 19:38
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerszámok ragaszto atb is kell hozza
2023. nov. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Műszerész csavarhúzó van itthon, de veszek ragasztót meg kellékeket hozzá, és ha nem juttok semmire az oldallal amivel felvettem a kapcsolatot, akkor ez lesz.
2023. nov. 1. 20:40
 6/9 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

3.

Az konkrétan egy hőlégfúvó, de megfelel éppen egy hajszárító is, érzéssel melegítve.

A hőlégfúvó hőmérséklete szabályozható, forrasztani is lehet vele 400-500 °C feletti levegőt is képes kifújni.

De itt nyilván ekkora forróságra nincs szükség, baj is lenne belőle, ezért elegendő egy hajszárító is, a ragasztás fellágyítására.

2023. nov. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kicsit nehéz, de szerszámokkal menni fog.
2023. nov. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Végül is meg lehet oldani, de marhára macera és a legnagyobb gond, ha nincs gyakorlatod benne, hogy hogyan ragasztod vissza az újat.
2023. nov. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Az egészben a visszaragasztás talán a legegyszerűbb részek közé tatozik.

Kétféle módja lehetséges, kétoldalú ragasztószalag, vagy valamelyik epoxi alapú ragasztó, ami rugalmasra szárad és ilyen célokra javasolt.

Ez nem olyan, mint a pillanatragasztó, a maradványok egyszerűen ledörzsölhetők, nem okoz kárt.

Kinek, mi a szimpatikus. A kétoldalú szalag talán könnyebben bontható később.

2023. nov. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!