Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üvegfóliát vagy folyékony...

Üvegfóliát vagy folyékony üvegfóliát választanátok inkább?

Figyelt kérdés
A sima üvegfólia 1-2 héten belül elkezd repedezni a sarkaknál és elég igénytelen hatása van így a telefonnak, a folyékonynál viszont félek hogy átverés vagy haszontalan.
2023. nov. 2. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:

"sima üvegfólia 1-2 héten belül elkezd repedezni a sarkaknál "


Magától biztos nem.


"folyékony üvegfóliát "


Ilyen meg nem létezik.

2023. nov. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt benéztem igen, folyékony üveg nincs.😆
2023. nov. 2. 18:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán ha üvegfóliából nem az 1500 forintos gagyi aliexpresszeset választanád, akkor nem repedezne fel, és nem keltene igénytelen hatást a telefonod.
2023. nov. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Minden fóliámat szakboltban vettem.
2023. nov. 4. 18:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy hol veszed meg, ha a legolcsóbbakat veszed meg. Én pl online rendeltem, mondjuk UV ragasztós üvegfóliát a telefonomra, került is kb 15-be, de megérte az árát. Tok mellett sem gyűrődött fel sehol, és ellátja a feladatát, tehát a kijelzőm helyett az karcolódott minimális mértékben, és rajta van több mint fél éve. Egyébként előtte kísérleteztem többféle olcsóbb fóliával is, de azok rendre kudarcot vallottak, mert vagy nem bírtam normálisan felrakni sem, vagy pedig pár nap után felgyűrődtek. Persze ér is annyit a telefonom, hogy a lehető legjobban vigyázzak rá.
2023. nov. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!