Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol tudok venni SIM kártyát?

Hol tudok venni SIM kártyát?

Figyelt kérdés
Elhagytam a telefonom. De ma délután utazok ki külföldre? És nyilván telefon nélkül nem akarok. Lehet venni SIM kártyát ami add telefonszámot is? Teljesen hülye vagyok a témához. És ha igen hol? Media Markt? Telefonszolgáltatók?

2023. nov. 3. 08:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Bármelyik telefonszolgáltatónál.


De a legjobb megoldás, ha ahhoz mész, akiknél szerződésed van, ott elmeséled a telefonelhagyós történetet, akkor jó eséllyel megkapod ugyanazt a számot ugyanazzal az előfizetéssel, ami eddig volt. Valamennyi pénzbe kerülni fog, és valami igazolványt vigyél magaddal. Ha nem a te neveden fut a szerződés, akkor vidd magaddal azt a személyt is, akinek a nevén van.

2023. nov. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1-es és milyen néven árulják? Mert én csak feltöltőkártyát látok a yettelnél. Tényleg ne nézzetek életképtelennek. Csak külföldre tényleg nem szeretnék úgy kimenni hogy senkit nem tudok hívni ha történik valami.
2023. nov. 3. 09:10
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Simán SIM kártyát kérhetsz, ez a hivatalos neve. :)


De nyugodtan meséld el nekik, a történetet, meg hogy sürgősen kell neked egy telefonszám. Ha hülyének néznek, akkor hülyének néznek, az a dolguk, hogy hülyéket is kiszolgáljanak. (A pót-telefont vidd magaddal esetleg, hogy pakolják bele a SIM kártyát. Néha kihívás kinyitni a SIM "helyét", ne szopasd azzal is magad.)

2023. nov. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ha olyan a pót telefonod, ami támogat e-simet, akkor lehet, hogy sokkal egyszerűbben megoldható. Ha az eredeti szolgáltatódhoz mész, akkor mindent részletesen mesélj el, mutass meg, és kérj tőlük megoldási javaslatokat.
2023. nov. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bemész a szolgáltatódhoz, mnegmondod elhagytad a SIM kártyád, igazolod hogy a tied volt, és rögtön adnak egy újat, ugyan azzal a számmal. Emiatt felesleges új számot kérni.
2023. nov. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A boltisakat aktiválni kell személyi+lakcímkártya…gyorsabb ha bemész s szolgáltatóhoz…’mert azt ott aktiválják is
2023. nov. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem kell újat venni, bemész a szolgáltatódhoz, simán annyit mondasz hogy elhagytad, kérsz egy másikat. Igazolod magad, azonnal letiltják a régit és kapsz egy másikat. A számod, az előfizetésed, a csomagod, minden marad a régi, csak bepattintod a készülékbe és mehet is. 10 perc alatt kész van (+ várakozás a sorodra).
2023. nov. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én itt (Sopron) a helyi nagypostán, a "postaboltban" vettem. De most voltam az Intersparban, ott is lehet venni, a pénztárak előtt ki van téve.
2023. nov. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De egyébként én is azt javaslom, amit #7.
2023. nov. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%

Szolgáltatóhoz menj be!

Ott elmondod hogy hova mész és mire és miért és hogyan kell a kártya és olyant adnak ami jó lesz.

Akár telefont is adnak még 0 forintért is valami vacakabbat, de adnak.

2023. nov. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!