Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A8 (2018)...

Samsung Galaxy A8 (2018) telefonon gyakran "zaklat" egy IMS Service nevű beépített, letörölhetetlen, letilthatatlan alkalmazás, hogyan szabadulhatnék meg tőle?

Figyelt kérdés
"Kommunikáció - Rengeteg lehetőséggel", ezzel zaklat, és ráadásul egy TOS-t kellene elfogadni hozzá, amit márpedig nem fogok, az biztos! Gondoltam arra, hogy USB-vel, számítógépről ADB-vel eltávolítom ezt a beépített alkalmazást, csak nem tudom, hogy lenne-e bármilyen "mellékhatása" a telefon működésére nézve. Esetleg van jobb megoldás arra, hogy megszüntessem ezt a valamit? Úgyse használnám, bármi is ez.

2023. nov. 3. 13:02
 1/2 anonim válasza:

[link]


Az IMS Service segítségével van lehetőség pl. interneten keresztüli hanghívásokat lebonyolítani.

Pár napja én is letöröltem a telefonomról a Shizuku és a Canta ( [link] app segítségével, de eddig nem tapasztaltam hibát (mondjuk telefonról neten keresztül azóta nem is hívtam senkit).

Próbáld meg letörölni, aztán ha valami rosszul működik, tedd vissza.


Ha ennyire drasztikus lépéseket nem szívesen tennél, akkor nézz rá a ffenti linkre (a legfelső válasz az alkalmazás force stop-ját és az értesítéseinek a letiltását ajánlja).

2023. nov. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

"hogyan szabadulhatnék meg tőle?"

Vegyél egy normális telefont!

2023. nov. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!