Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android: Milyen alkalmazással...

Android: Milyen alkalmazással tudok egy mp3 fájlt efrecttel ellátni / módosítani?

Figyelt kérdés
Van egy Bass Booster Equalizer alkalmazás, amiben 60, 230, 910 Hz-en, valamint 3,6 és 14 kHz-en tudok módosítani (+15 és -15 közötti értékben). Nagyon jó ez az alkalmazás, csak az a baj, hogy rengeteg áramot fogyaszt és majdnem semmi másra nem használom, csak erre. Tehát ezen alkalmazás helyett keresnék egy másikat, ami az mp3-om fájlokon tud módosítani, és így nem lenne szükség plusz alkalmazást futtatni.

nov. 5. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy használhatsz olyan lejátszót, amivel ezt a mélyhang emelést meg tudod oldani lejátszás közben.
nov. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hmmm. Mint például?
nov. 6. 04:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom van-e olyan, amiben nincs, próbálgasd őket, hogy megtaláld a számodra megfelelőt.

Például? Musicolet.

[link]

nov. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Bocsánat, hogy ilyen soká reagálok, elfelejtettem reagálni.


Értem. Idáig csak az alapértelmezett zenelejátszót használtam, illetve egy másikat.

Próbálgatok majd más lejátszókat is. Köszönöm a válaszod!

nov. 19. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!