Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a gond és a megoldás?

XXX540 kérdése:

Mi lehet a gond és a megoldás?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy A70 telefonom 4 éves, és tavaly amióta a 3 évet betöltötte egy időbe mindig lefagyott és nem lehetett használni, csak akkor jezdett el működni amikor töltőre tettem. Valami oknál fogva megjavult magától...

Viszont péntek óta hiába telefonálok én hallom mit mondanak de engem senki nem hall. Testvérem szerint új telefon kéne mert ez már "öreg" és lejárt az ideje, a használt mobilosba azt mondták hogy a csináltatás annyiba kerül mint egy új telefon

Viszont mi lehet a megoldás esetleg?


2023. nov. 6. 08:36
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Igen, lejárt az ideje. Mobilok úgy vannak gyártva, hogy 2 évente cserélned kelljen.
2023. nov. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem már régi.
2023. nov. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A lefagyás lehet az akksi elöregedése miatt, a mikrofont meg tudod hallgatni a hangrögzítővel, a mobilosok pedig átvernek szóval igen, érik az új. Ha teheted vegyél S szériás telefont, azt nem kell ilyen gyakran váltogatni.

pl.: [link]

2023. nov. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!