Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobil-on Chrome böngészőben,...

Mobil-on Chrome böngészőben, hogy lehet kikapcsolni a hirdetés-t?

Figyelt kérdés

2023. nov. 6. 09:25
 1/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:
85%

uBlock Origin van Chrome-ra is.

Firefoxon ezt használom PC és mobilra is.


Nem ajánlanám, de megint igazságtalanul törölték több hozzászólásom is az egyik magyar oldalról. Arról a magyar oldalról is leszed minden hirdetést.

2023. nov. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Melyik hirdetés-t?
2023. nov. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem sehogy
2023. nov. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mér miért.? akar-od ki-kapcsol-ni A Hirdetés-t "Mobil"on ?.
2023. nov. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A Xiaomi-nak van saját böngészője?
nov. 7. 17:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy tudom chromban már nincs külső blokkoló telepítési lehetőség mobilon,asztali gépen lehetne.Viszont kipróbáltam már jó pár böngészőt mobilon aztán egynél maradtam a kiwi browssernél ott tudsz telepíteni blokkolót is meg mindent is meg nagyon jó böngésző,nekem ez vált be a legjobban.
nov. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5/


Van a Mi browser de nekem az sem jött be igazán meg ott se nagyon tudsz külső blokkolót feltelepíteni.Mondom próbáld ki a kiwi browsert.

nov. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!