Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olyan telefon, ami jó és...

Olyan telefon, ami jó és műanyag a hátlapja?

Figyelt kérdés
Nekem üveghátlapos nem kell, egyszer volt és 3-szor tört be, egy évig.fotózni sem tudtam rajta emiatt, a legkisebb eséstől is. Az iPhonok ugye azok, így nem is veszek. Plusz rengeteg videót látni, hogy betörött az üveg.
2023. nov. 6. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem kell bodálni. Ennyi az egész.
2023. nov. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mit jelent az, hogy "bodálni"? Nem szoktam "bodálni", hanem véletlenül is leeshet, lecsúszhat stb.
2023. nov. 6. 15:22
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A Galaxy S21, illetve S21 FE a világ két legdrágább műanyag hátlapos telefonja. Az FE a jobb vétel. Nagyon jó telefon.
2023. nov. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Csak ha kézbe veszed ...


Tegyél rá egy nyakba akasztós tartót, nem tud leesni.

2023. nov. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak a hátlapját szoktad "bobálni" ?
2023. nov. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem hordok nyakban telefont. Másrészt miért kell ennyire bunkónak lenni amúgy? Lehet hogy némelyiknek stabilabb üveg a hátlapja, de ami nekem volt az egyszerre megrepedt... Egyébként az olcsóbbb telefonoknak mind műanyag.
2023. nov. 6. 19:46
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy nyakba akasztható mobiltartó tényleg bunkóság ...

:)

2023. nov. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Morzsi007 ***** válasza:
Egy nyavalyás tok kell rájuk, így nem csak a hátulja lesz védve, hanem körbe az oldalai is, amin azért egy ütés igen csak látszhat. Innentől kezdve, lehet üveghátlapos mobilt is választani. A kijelzőre meg üveglap használata célszerű, legalábbis a drágább telefonokra. Én 10 éve így használok mobilokat, egy sérülés sem volt, nem hogy törés, igaz nem sokszor kaptak ütést, de a karcok ellen is véd
nov. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A tok nélkül használt iPhone 4S-emet sem törtem össze, pedig azt betonra ejtettem (kiverte a kezemből a visszacsapódó ajtó) és 10 éve nem olyan üveg volt a telefonokon mint most. Az kb ablaküveg volt akkoriban.

Nem kell eldobni, nem kell lecsúsztatni, vigyázni kell rá.

Azóta vigyázok az ajtóknál sokkal jobban. Meg mondjuk botrány is volt belőle, mert mérgemben kirúgtam az üveget az ajtóból :D

nov. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!