Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kinek van erről tapasztalata?...

Kinek van erről tapasztalata? (telefonváltás)

Figyelt kérdés
Mennyire nehéz ios-ről átszokni Samsungra? Kb. mennyi idő mire rutinos lesz az ember?
nov. 12. 01:16
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
1 hónapig fogsz vele sz.pni, aztán visszaváltasz.
nov. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1: nem andriodról vált iphone-ra, hanem fordítva.


Tehát egy sokkal nyitottabb rendszerre, ahol nem kell keresned a „vissza” gombot. Sokkal testreszabhatóbb az android, simán telepíthetsz bármilyen appot, és csak a legritkábban fizetősek.

nov. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pár óra alatt megszokható.

Amikor iphone-ról váltottam androidra fura volt és hiányzott néhány dolog. Aztán évekkel később amikor androidról váltottam iphone-ra megint megvolt bennem ez a hiányérzet. De maga a használat/váltás egyik esetben ütközött problémába.

nov. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Samsungnak elég hasonló a kezelőfelülete, szóval szinte azonnal beleszoksz. Az hogy neked melyik fekszik jobban, azt csak te tudod kitapasztalni, de alap használatban alig térnek már el.

Talán az extra funkciók lehetnek döntő tényezők pl.:Airplay kontra fájlok kezelése vagy faceid kontra s-pen vagy ha mondjuk mindenkinek iphone-ja van a családban akkor az icloud előnyei miatt inkább ne válts stb, stb.

Számomra egy galaxy s10 (fő telefon sim kártyával) és egy iphone 6s (otthonra sim kártya nélkül) alkot egy egész kényelmes kombót, így mindkét platform előnyeit ki tudom használni.

nov. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!