Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez a keret iPhone 13 pro-n...

Ez a keret iPhone 13 pro-n csak maszatos, vagy tényleg ennyire moslék?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt el tudom tüntetni róla, vagy a festék van ìgy szétmenve rajta és ez ilyen? Elvileg kiváló állapotú Rejoy-on, de nálam a kiváló az nem ilyen.



nov. 13. 07:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az nem festék. A 13 pronak rozsdamentes acél a kerete ami polirozva van. Ez a polirozott felület van megkopva a telefonon. Azt nem szeded le sehogyan, mert maga az anyag sérült.
nov. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ezt így kellene bámulnom végig, vagy nem átlátszó tokkal elfedni, mert ez ilyen. Én azt hittem csak mázgás a fogdosástól. Azért durva ezt így ebben a formában kiváló állapotúnak hirdetni.
nov. 13. 09:09
 3/10 anonim ***** válasza:
A többi képen nincs ilyen? Szerintem csak valami mosószer száradási nyoma. Viszont a saroknál meg van nyomódva kicsit.
nov. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

"durva ezt így ebben a formában kiváló állapotúnak hirdetni."

Igen. Ez a rejoy. Mindenki odavan érte, még a félbolond magyarósi csaba is hirdeti nagy pofával, hogy milyen jó, aztán ilyen hányadékokat árulnak.

Most kiváncsiságból végigkattintgattam, 250-et ajánlanak a telefonomért és 380-390-ért árulják őket.

Vicc...

Román szutyok cég.

nov. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

"A többi képen nincs ilyen?"


A másik oldalán is van elszíneződés, illetve nagyítva több karc a kereten. Mindezt 313 ezer forintért. Megpróbáltam adni egy esélyt, hogy szétnézek az oldalon, de ìgy tárgytalan. Ennyiért valóban kiválót várnék el, ami az én értelmezésem szerint max egy hajszálkarc a kijelzőn és a kereten.


"Igen. Ez a rejoy. Mindenki odavan érte, még a félbolond magyarósi csaba is hirdeti nagy pofával, hogy milyen jó, aztán ilyen hányadékokat árulnak."


Ezt nem is értem. Kilóra az összes tech videóst megveszik vagy mi? Mindenki úgy áradozik róla, csak arról senki nem beszél, hogy az újszerű állapotúként hirdetett készülékeihez 40 ezer forintot hozzáteszek és tényleg újat veszek. Persze Magyarósi is azzal érvelt pl a 13 pro és a 14 pro kapcsán, hogy megéri a plusz 40 ezret a 14 pro, mert ennyivel drágább csak. Szerintem meg akkor megéri a plusz 40 ezret az új 14 pro.


A 13 is 240 ezer ft, újonnan mediamarktba most akcióval 270. Nem kérdés, hogy az a plusz 30 ezer megéri, és tudom mit veszek, ha újat veszek.


Én azt hiányolom főleg, ami miatt érdekes módon egyik nagy tech megmondó se kritizálja őket, hogy mélyen hallgatnak róla, hogy hány százalékos az akksi kapacitás. Annyi van csak írva, hogy max teljesítményre képes. Csak ezért az indokolatlanul drága árért cserébe nagyon nem mindegy, hogy 86%-os vagy 98%. Mert mindkettő még a max teljesítmény kategória, csak az előbbi fél éven belül cserés.

nov. 13. 10:04
 6/10 anonim ***** válasza:

Én egy iPhone 7-t vettem újszerű állapotban innen, tényleg szinte semmi baja nincs, egyetlen egy pici karc van a töltőport mellett. Akksi 100%-os, másfél napot bír.

Bár én is hallottam, hogy páran befürödtek a Rejoy-al, nekem bevált.

nov. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk a 100% akksi valszeg cserélve volt, mert a 7es olyan régi, hogy kétlem, hogy a gyárija ennyire jól bírná. Másik ami ilyenkor felvetődik, hogy vajon utángyártott akksira forrasztották kontárkodva az elektronikát, hogy mutassa a %-ot, esetleg csak egy programmal átírta 100%-ra az amúgy 80 valahány százalékos akksit, vagy tényleg normálisat cseréltek benne.
nov. 13. 10:15
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"Kilóra az összes tech videóst megveszik vagy mi?"

Pontosan.

A magyarósi féle videó alatt csak az alattvalói csodálattal adózó kommentjei vannak, meg néhány negatív (az enyém is) amit valamiért nem moderált még ki. (merthogy a kritikus kommentek érdekes módon el szoktak tünni onnan...)


De Balázs videója alatt érdemes a kommenteket végignyálazni:

https://www.youtube.com/watch?v=ncw68O_Puw0

Itt azért vannak értelmes emberek is.

Persze sok pozitiv hozzászólás van, de túl sok a negatív.

nov. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

7: gyárit fixen nem tettek bele, de nekem nem is az volt a lényeg, hanem legyen másodlagos telefon, amin tudok telefonálni, emailezni, és nem baj ha leesik párszor. Nekem adtak mellé tokot és fóliát is pedig nem kértem.

Viszont nézegesd meg a kommenteket anoniminc videója alatt, biztos lesz ott pár érdekes. (még én se néztem)

nov. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Most néztem, egy Xs Max-ért 86 ezeret adnának.. Nem olyan rossz ár érte. 64 gigás, hátlap karcos, kijelzőn 1 mélyebb karc. Bár ezt 30 napon belül utalják, de érdekes lenne látni a telefonomat a boltban.
nov. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!