Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Samsung s21 Ultram,...

Van egy Samsung s21 Ultram, és híváskor szétkapcsol?

Figyelt kérdés

2éve már megvan a Sim kártyám, nem indítok róla hívásokat sűrűn, de most az elmúlt 2hétben volt pár bejövő, illetve pár kimenő hívásom, egyszerűen 30ms-és 1perc hívás után szétkapcsol magától, és mondja: Kérjük, ellenőrizze le a telefonszámot, mert nem elérhető..

Ez viszont akkor is mondja ha engem hívnak, vagy ha én indítok egy hívást. Mitől van ez?? Lehallgatnak? És szétkapcsol hívás közben, mert kimegy egy olyan üzenetre, hogy a hívott szám "hibás"...



nov. 13. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez feletébb érdekes. Nem lehetséges, hogy meghibásodott valami a SIM olvasójában?
nov. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáltad, hogy átteszed másik készülélékbe, hogy leellenőrizd ott is csinálja-e?
nov. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha lehallgatnának, akkor úgy csinálnák, hogy ne fogj gyanút...


Szerintem inkább meghibásodott a SIM kártyád vagy a készüléked SIM olvasója.

Próbáld ki másik készülékben is, ha ott is csinálja, akkor a szolgáltató ingyen cseréli a sim kártyádat.

nov. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!