Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tud ennyire olcsón...

Hogy tud ennyire olcsón árulni a Firstphone?

Figyelt kérdés

Ez ugye magyar cég, vannak üzletei is, tehát nem szlovák meg szürkeimport stb (gondolom).


Akkor hogy tud 350 ezerért árulni iPhone 15-öt pl, amikor ez hivatalosan az összes nagyáruházban, ami normális, 399 ezer ft még, mert ez a hivatalos Apple ára?



nov. 14. 07:02
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

"tehát nem szlovák meg szürkeimport"

De. Az. Máshogy nem tudná ilyen olcsón adni. Esetleg még ÁFA csalás jöhet szóba.

Az alza cseh, az emag és a rejoy pedig román, sorolhatnánk....

Van még kérdés?

nov. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tehát egy hivatalosan is magyar cég, aminek magyar a székhelye, magyar az összes telephelye, teljesen ellenőrzött, elérhető minden infó róla az oldalukon, tele vannak fizikai üzletekkel is országszerte, az szerinted szlovák és szürkeimport.

Hogy tud valaki szlovák áfázni ha nem is szlovák a cég? 🤡

nov. 14. 09:25
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Jajj megint a bohócos csávó. Veled csak a baj van, mindig belekötsz a válaszolókba, úgyhogy nem is válaszolok.

Amúgy elég gyenge ez a gerillamarketing...

nov. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"Jajj megint a bohócos csávó. Veled csak a baj van, mindig belekötsz a válaszolókba, úgyhogy nem is válaszolok."


Milyen megint? Szted csak nekem van bohóc emoji a telefonomon vagy mi ez az idétlenkedés gyk-n, hogy valaki feltesz egy kérdést, egy nagyokos meg beböfögi állandóan hogy már megint te vagy az stb.


Nem, első kérdést tettem fel ezzel kapcsolatban, mert ÉRDEKEL az értelmes magyarázata, hogy egy hivatalos, itthon bejegyzett, cégjegygékben egyértelműen magyar cégként megtalálható, magyar telephelyekkel rendelkező, magyar tulajdonosú cég hogy tud ennyire olcsón árulni. Ráadásul több, mint 10 éve vannak jelen, és vannak fizikai üzletei, ismertek a tulajok, tehát nem arról van szó, hogy egy szlovák vállalat kókányol egy magyar leányvállalatot, amit bejegyez egy budapesti alagsorba, ahol sose találsz embert. Szóval a bohóc emoji ennek tudható be részemről, mert ezzel nem adtál a kérdésre értelmes választ, mivel az állításodra ellent mondanak a hivatalos tények.


És nem, annak ellenére, hogy a válaszod nem fogadtam el a cáfolhatósága miatt, hiába dacoskodsz, nem a cég embere vagyok, akit ideküldtek marketingelni. Ez is csak a hozzád hasonlóak kényszerképzetei, akik azt hiszik, hogyha valaki feltesz egy kérdést egy cégről, az csak egy beépített marketinges. Meg egyébként is akinek ilyen kényszerképzetei vannak az mit érez? Mit marketingelne bárki is egy utolsó utáni oldal topicjában?

nov. 14. 10:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor röviden összefoglalom:


-nincs gyártói garancia

-sok esetben rövidebb a garancia idő 3 év helyett 2 vagy akár 1

-szürkeimport (én azt se tartom kizártnak, hogy olykor egy korábban kiállított vagy akár használt készüléket küldenek el)

-mivel a telefonokat a saját szervizhálózatuk javítja, nem tudhatod, hogy azok milyen minőségben dolgoznak és mennyi idő alatt kapod vissza a telefonod. A gyártói garancia esetén azért jobbak az esélyeid


Félre ne értsd biztos sokan elégedettek és nem volt gond a telefonukkal. De ha belegondolok abba amit most leírtam engem elfog egy erős bizonytalanság, hogy nem akarok innen 230 ezerért telefont venni inkább megveszem 40 ezerrel drágábban ahol teljeskörű garit kapok.

febr. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindenre normális garanciát adnak, több szolgáltatónak is a partnerei (rajtuk kívül nincs más ilyen az országban). Én ott dolgoztam és az iPhoneokon gyakorlatilag nem volt semmi árrése, viszont kiegészítőket, biztosítást jól tudnak eladni hozzá. Az összes új iphone bontatlan dobozban van, refurbished iphoneok is vannak de azok még olcsóbbak, az egy másik termékkategória.


Gyakorlatilag egyedül csinálnak akkora forgalmat mint az összes többi kis üzlet együttvéve az egész országban. Agresszívan terjeszkednek ezért sok konkurens (gsm genyók) írogat róluk hülyeségeket fórumokba, jelentgeti fel stb

márc. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!