Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 15, vagy 13 mini?

Msebi06 kérdése:

Iphone 15, vagy 13 mini?

Figyelt kérdés

7 év használat után sikerült eláztatnom a telómat, így vennem kell egy újat.

Munkám miatt az ujjlenyomatolvasó nem teljesen felel meg nekem, így az SE kilőve. A 13 mini a mérete és az ára miatt megfogott nagyon, de ahkgy olvasgattam a 15ről az is megfogott. A kicsit újabb hardver miatt gondolom tovább lesz rá támogatás (bár a 13 mini is nagyon erős) és a kamera ami még számít nekem.

Továbbá a 13 miniknek lehet baja az akkuval ennyi állás után?

Ki melyiket ajánlja és miért?



2023. nov. 17. 09:10
A kérdező szavazást indított:
Iphone 13 Mini
Iphone 15
14 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Csak 1 generáció van köztük.

A 15 mellett szól a jobb akkuidő és az usb-c.

2023. nov. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
0%
Nokia
2023. nov. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
13 minit ajánlom nekem is az van. Nekem kicsik az ujjaim és a kezem is amiatt nagyon jó a mini. Teljesen át tudom fogni, nem kellemetlen a fogása. 15 az nekem már tepsi teló és nem jó a fogása. Ha kezeim nagyok lennének akkor 13 vettem volna akkoriban és nem a minit. Számomra a 13 mini tökéletes telefon a kezembe.
2023. nov. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!