Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A52-ön, hogy...

Samsung Galaxy A52-ön, hogy tudom megnézni,hogy be van e állítva a roaming, és ha nincs bekapcsolva akkor hogyan kell bekapcsolni?

Figyelt kérdés
Jövőhéten Angliába megyek és mondták, hogy járjunk utána. Ott is átáll a telefon? Szükséges felhívni a szolgáltatót ez ügyben? Vodafonos vagyok amire azt mondták gyakran nem szeret átállni.

nov. 19. 06:04
 1/7 anonim ***** válasza:

A szolgáltatónál is engedélyezni kell a roamingot.


A készüléken pedig ezeket:

- Adatroaming BE

- Hálózatválasztás - automatikus

nov. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Adatroamingot bekapcsoltam. Hálózatválasztást hol találom? Ugyanúgy a "mobilhálózatok"-on belül vagy valahol máshol?
nov. 19. 11:19
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha azt írja a SIM Kártya állapota, hogy "Roaming= nem roaming" akkor nincs bekapcsolva központilag se, igaz?
nov. 19. 11:21
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 Azt jelenti, hogy éppen most nem roamingol, mivel hazai hálózaton vagy.
nov. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja értem
nov. 19. 13:21
 6/7 A kérdező kommentje:

Mindegy.

Majd holnap felhívjuk őket oszt majd meglátjuk mi lesz. Köszönöm a segítséget

nov. 19. 13:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha előfizetéses vagy, nem kell aktiválni külön.
nov. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!