Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A rejoy.hu-n mikor utalják a...

A rejoy.hu-n mikor utalják a pénzt?

Figyelt kérdés
egy telefont akarok eladni és jól értem hogy elviszi a futár és amikor eladták utalják a pénzt? vagy hogy működik ez?

nov. 19. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

3 lehetőség van

Ha azonnal akarod, akkor a bevizsgálást követően utalják.

Ha többet szeretnél kapni érte akkor vagy akkor kapod amikor eladják, vagy pedig a bevizsgálás után egy hónap múlva átutalják akkor is ha nem adták még el.

nov. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat elegge nevetseges osszegeket kinalnak a telefonokert. Galaxy s23-am van hibatlan stb. 150 ezret kinaltak erte mondtam hogy koszi nem inkabb meg tartom😂 ocsemnek iphone 13 (256gb-os) ra mondtak 170 ezret. Szoval nevetseges. Egyszerubb ha felrakod jofogasra 1 honapon belul megveszik az fix :)
nov. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Az még nevetségesebb hogy aztán mennyiért látod viszont a webshopban.

A 13 Pro Maxomért 265-öt ajánlottak és szarabb állapotúakat 380-390-ért árulnak.

Nem csoda, hogy az összes nyomi influencert lefizették hogy reklámozzák őket, mert gondolom nem megy a bót :D

nov. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Vicc az egész oldal, meg az összes tech youtuber, akik eddig húde függetlenek voltak és kritizálták az ilyen shopokat, erre meg bólogatnak egyfolytában a sokadik videójukban. Utolsó cég, akivel üzletelnék xd. Ha használtat akarok, hamarabb vennék hardverapron egy megbízható eladótól, mint tőlük. Az újszerű készülékeik ára annyi, higy mindegy ha újat veszek annyiért, nevetséges. Eladni is market placen, vagy hardverapron meghírdeted, hamarabb elviszik drágábban, mint ezek.
nov. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Amúgy ez a rohadt sok rejoy-os kérdés már elég feltűnő. Tuti csak reklámnak tolják ide. Nem rossz taktika. Grat a marketingesnek :D
nov. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem vagyok marketinges csak érdekelt a dolog, ma jön érte a futár és elég lehetetlennek tűnik nekem a dolog. köszi a válaszokat. nekem így kényelmesebb eladni mert egy 2019es telefonról van szó amit 24ezernél többért nem nagyon tudnék elpasszolni, a lustaság is közrejátszik
nov. 20. 06:57
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Huawei P30 Lite-ra írtak 25 ezret, azt az oldalon meg 60-ért árulják. Ráadásul azok az unalmas fekete darabok, nekem meg a gyönyörű kék változat van.


De iPhone 13-at is 220 körül árulják, közben újat is kapsz már 250 körül.

nov. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ma elvileg jött volna a futár a készülékért de sehol semmi. idáig nem valami meggyőző pedig smst is kaptam.
nov. 20. 21:58
 9/10 anonim ***** válasza:

Ja írták több helyen is hogy elég kuka a rendszer. Telefonon meg emailben kell velük kommunikálni, hogy akkor most jön-e a futár, vagy nem, megérkeuette-e hozzájuk a teló vagy sem, stb... a weboldalon meg lehetne ezt csinálni automatizálva, de még erre sem képesek.

Román trógerek.

nov. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
visszamondom ezt mert sehol egy futár még mindig, ezekre semmit nem lehet rábízni valszeg :D
nov. 22. 07:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!