Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi 13 vs 13T pro?

Xiaomi 13 vs 13T pro?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Barátnőmnek szeretnék karácsonyra mobilt venni. Jelenleg egy huawei p30-a van. Mivel már nincsen google támogatás(újabb huaweieknél) így említette, hogy xiaomi-t venne. Melyik éri meg jobban, a sima 13 vagy a 13T pro? Akinek valamelyik van, tudna írni róla véleményt? Néztem teszt videókat, de nem jutottam előrébb.


nov. 20. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:

A T pro szerintem nagyon jó. Amúgy meg azért nagyon nem azonos az áruk. Ha van több pénzed rá, nagyobb a kereted, többet tudsz rászánni, akkor vedd meg a drágábbat, ha spórolnál (a barátnődön), akkor meg az olcsóbbat.

Ehhez - ahhoz, hogy mekkora a keret, meddig ér a takaród - nekünk semmi közünk.

Én a T pro val nagyon meg vagyok elégedve. De neki lehet, hogy a 13T is simán megtenné.

nov. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is karácsonyra kaptam előre, mert bedöglött a régi mobilom.
nov. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Figyelj oda a megnevezésekre, mert nem azonos a Xiaomi 13, és a Xiaomi 13T. Míg a Xiaomi 13T-ben egy középkategóriás Mediatek processzor van, addig a Xiaomi 13-ban a legújabb előtti csúcsprocesszor a snapdragontól, és támogatja a vezetékmentes töltést. Én mindenképp a Xiaomi 13-at venném, viszont ha a Xiaomi 13T-vel hasonlítod össze a T Prot, akkor a T Prot venném, mivel az valóban egy jó telefon az árához képest.

nov. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen, a sima 13-at a 13T proval szemben.... a keret lényegtelen, mert a sima 13 egy 20assal drágább mint a T pro, az meg nem probléma.
nov. 20. 17:10
 5/6 anonim ***** válasza:
13 előnye a mérete 152mm , a pro 162mm ő a tepsi . kamerában egyformák de játékteljesítmény , akku idő , töltés 120w ezekben jobb a pro
nov. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5:

Talán még az írható a sima javára, mint említettem, hogy veszi a vezetékmentes töltést, és nem melegszik annyira a Snapi 8Gen2 miatt.

nov. 21. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!