Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan alkalmazás amivel...

Van olyan alkalmazás amivel éjszakai képet lehet készíteni ha nincs ilyen lehetőség a kamerán belül?

Figyelt kérdés
A régi telefonomal nem lehet éjszakai képet készíteni, pedig a hardver megvan hozzá. van olyan alkalmazás ami lehetőséget ad a hosszú expoziciós kép készítésére?

nov. 20. 22:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%

Nagyon sok fajta kép szerkesztő applikáció van én amit elég sokáig használtam az a lightroom de ott van még egyébként a photoshop Android verzióba is.

De viszont egyébként, hogyha beírod a playáruházba vagy akár a Google-ba sőt inkább a Google-ba ha beírod , hogy éjszakai képszerkesztő akkor kiad gondolom elég sokat.

De egyébként ha éjszakai képet szeretnél csinálni olyan módon , hogy applikációval az szerintem nehezen fog menni mert nem hiszem, hogy fogsz konkrétan olyan fajtát találni amivel sikeres vagy akár minőségi képet tudsz csinálni.

Én szerintem jobban járnál , ha lefotózol éjszaka valamit a telefonoddal és az javítod át vagy pedig csinálsz valamit nappal és azt a képet szerkeszted át akár éjszakaiba.

Ilyenre ott van még a Snapseed az is ranglistás fotó szerkesztő.

nov. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1 A gond ott kezdődik hogy a telefon nem tud hosszú expozicós képet készíteni, ezért hiába szerkezteném. Éjszaka csak sötét képet tudok csinálni amin nem látszik sok minden. A lényeg az lenne hogy hosszú expoziciós képet tudjak csinálni. Iphone x szérián például nem lehet alapból éjszakai képet csinálni de van olyan alkalmazás amivel ezt meg lehet oldani, esetleg androidon létezik ilyen?
nov. 20. 23:12
 3/12 anonim válasza:
48%

"a hardver megvan hozzá"

- Nem hiszem. Olyan párányi és gagyi érzékelőket raknak telefonokba, hogy tönkre menne egy-kettő már pár másodperces fotónál. Vannak appok, amik valamivel többet meg engednek, de az is csak bohóckodás. A telefon kamerája nem erre való. De megpróbálhatsz letölteni más kamera appokat, de ne várj sokat. Van egy olyan, hogy "Professzionális kamera". Elég népszerű, az első pár találatban benne lesz Google Playen. Ha állóképet akarsz fotózni, arra is vannak appok. De macerás. Kell készítened pl. 30 fotót, állványról és aztán ebből csinál egyet...

nov. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezek elég jó kamerák, de camera2 api megléte esetén lesznek érdekesek, mert akkor lesz élesítés és zajcsökkentés kikapcsolás, raw mentés.

[link]

[link]

És persze a csodatévő Gcam (Google Camera)

[link]

Ha gyárilag nincs hosszú záridő az ismeretlen tipusú készülékeden, akkor valószínűleg más appal sem lesz.

nov. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nincs rajta PRO mód?
nov. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nincsen se pro, se éjszakai mód.
nov. 21. 02:33
 7/12 anonim ***** válasza:
Engedd el a témát.
nov. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanád végre hogy milyen telefon?
nov. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Huawei nexus 6p
nov. 21. 14:35
 10/12 anonim ***** válasza:
nov. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!