Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg ennyire jók az iphone...

Tényleg ennyire jók az iphone telefonok vagy csak a rajongók szerint?

Figyelt kérdés
"Azert mert a 100-150ezres hulladek mint a samsungnak az A52-es keszuleke.Ossze teheted a kezed ha 2 evet kibir.Most segitettem rendelni volt asszonynak sima 15-ot.Mondtam neki,engedje el az olcso samsung vonalat.A52 volt neki 2 ev alatt teljesen rotty lett,de a baratnojenek is az 52 az is epp kihuzta 2 evig.A sima 15 meg 4 ev mulva is olyan lesz mint ujkoraban, csak akkumlatort kell cserelni.Pont neki valo emellett a felhasznalas mellet amire neki kell,pont az atlag."

nov. 22. 13:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Az Apple csak felsőkategóriás telefonokat gyárt és a felsőkategóriás telefonok tovább bírják. Szóval jók az Apple-ök, de az ugyan annyiba kerülő Samsung, SONY vagy ASUS is ugyan olyan jó.
nov. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
16%
Nem jók. Akkor már inkább egy Samsung.
nov. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%

Jók a szifonok. Viszont a kérdésben szereplő "asszony" valószínűleg jobban járt volna egy felsőbb kategóriás Samsunggal, ha szerette az eddigi telefonjait. Az árban hasonló telefonok nagyjából ugyanott vannak minőségben is, innentől kezdve meg egyéni preferencia kérdése, hogy kinek melyik való.

(Nekem a Samsung.)

nov. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%
Ha már mindenképp választanom kéne akkor S Samsung, de az iphone hasonlóan jó.
nov. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
Nekem eleve az iOS sokkal jobban bejön, mint az android, biztonságosabb és stabilabb is. Hardveresen nem tudok különbséget tenni, mert én alsó-középkategóriás androidokat használtam előtte, így nincs igazán reális összehasonlítási alapom.
nov. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
Az A5x konkrétan a kölyköknek jó lesz vonal.
nov. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

6/


Akit idéztem az most csak kiragadott egy darab androidos telefont ezzel leszólva az összeset kb.

nov. 22. 23:24
 8/15 A kérdező kommentje:

Szóval ez így van?

"Tévedesben vagy. Apple-nél nincs also - közep kategoria, a sima verzio is minimum felső közepkategoria a hardver es a tudasszint alapjan, nagyon nem lehet egy szinten emlegetni also kozepkategorias droiddal. "

nov. 23. 01:35
 9/15 anonim ***** válasza:
28%
Csak nézz rá a specifikációkra, akár SE, akár Mini vagy mi, tehát bármelyik "legolcsóbb" iphone ugyanaz a durva vas, mint a csúcsmodell, legfeljebb memória és háttértár mennyisége eltérő. A háttértár sebessége is bőséges, nem a "kölyöknek jó lesz" szint. Nézz típusra videó tesztet youtubeon, ha akarod, vesd össze csúcskategóriás androidokkal, aztán döntsd el, hogy színekben, simaságban, hangminőségben hol helyezkedik el az "alsókategóriás" iPhone a csúcs droidokhoz képest. Megrögzött androidos vagyok, mondhatni szeretek szenvedni, főleg ha az a különbség, hogy van-e megoldás számomra alap funkciók működővé varázslására, vagy maradok hívást rögzítő diktafon nélkül, gyerekként kezel-e a saját idióta telefonom, vagy azért öklözhető a rectuma, ha valami bántóan totalitáriánus EU szabályzás az utadba gördül pl, pedig csak ilyen bűneid vannak, mint a hívásrögzítés esetében is, hogy nem jegyzel meg tíz ad hoc adatot, amit eldarál a góré kapásból úgy, hogy leírni sincs idő, és jó lenne hangjegyzetként menteni automatikusan a hívásokat, hogy ilyen esetekben ott legyenek anélkül, hogy előre gondolni kellett volna erre. Most ne IT melókra gondoljatok, ahol alap, hogy Jucika felkopog ilyeneket Slackre, hanem amikor állványon dolgozol egy épületen, és rádcsöng a góré, hogy változik pár dolog.
nov. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Tényleg ennyire jók az iphone telefonok vagy csak a rajongók szerint?"

Beraktál a kérdéshez egy idézetet, ami két egymástól eltérő tudás és minőségi szintű készülékről szól, illetve valakiről, akinek erről fogalma sincs.

nov. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!