Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most kaptam egy IPhone 15 pro...

Most kaptam egy IPhone 15 pro Titan kek szinu telefont. Az lenne a kerdesem hogy nektek is kopik le rola a festek? Eppenhogy csak kibontottam a dobozt es a telefon szana szet van karcolva vissza is vittuk es ne m csinaltak vele semmit mit tegyek?

Figyelt kérdés

nov. 23. 16:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem iPhone 15 Pro Max van szintén Titan kék színben. Nekem egyelőre nem kopik a festék róla. De hallottam / olvastam róla, hogy az iPhone 15 Pro, és iPhone 15 Pro Max-okon kopik a festék. Próbáld meg az Istyle-t egyik szervízébe bevinni! Hátha ki cserélik. Mert még garanciális! Vagy másik opció, tokban tartva használd. Én is tokban tartva használom.
nov. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyes voltam, ki egészítve az előző hozzá szólásomat: A karcolásra: Ezért kell online vásárolni. Mert online vásárlás esetén jár a 14 napos elállási jog. De ha személyesen veszed meg egy üzletben akkor nincs 14 napos ellálsi jogod.
nov. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Nem lehet a dobozból kivéve karcos, ha igen, és tényleg új telefont kaptál akitől kaptad, vidd vissza ahol véve lett.
nov. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%

Nekem 1 hete van meg és semmi baja, pedig még tokot sem vettem rá.

A te telefonod valószinüleg gyári hibás. Voltak erről hírek, hogy eleve karcosan, sérülten érkeznek. Azonnal vigyétek vissza!


1-2-es túlvezérelt, magyarul írni nem tudó nagyokos: A 14 napos elállási jog nem erre vonatkozik és szervizben se kell vinni!

nov. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek!

Megprobalom vissza vinni hatha kicserelik.🤗

nov. 23. 18:06
 6/12 anonim ***** válasza:
16%
Milyen meglepő, hogy az apple félmillióért olyat gyárt, amiről a festék is lepattog egy nap alatt. Bezzeg, ha valamelyik androidosnál lenne ez, már szétszednék érte, az iZombik meg erre is találnak magyarázatot, hogy ez miért nem probléma. 😂
nov. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Morzsi007 ***** válasza:
Ezt azért nehezen hiszem el, hogy a dobozból kivéve már karcos és potyog le a festèk. Elég komoly minőség ellenőrzés van a gyártás folyamatában és utána. Ha mégis így van, akkor nem egy telefont érint. De nekem kamu szagú a dolog. Szerintem mindenki más azonnal visszavitte volna a telefont, nem pedig ide írná ki a kérdèst, akár online, akár személyes vásárlás.
nov. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7-es válaszírónak! Nem kamu! Az iPhone 15 Pro és az iPhone 15 Pro Max esetén, ott is főleg a titán kék szín esetén. Vannak festési hibák. Illetve ha hozzá ér az ember a kezével akkor vannak kopási nyomok, és könnyen meg látszik rajtuk az újlenyomatok is. Amik nehezen tüntethetők el. Erről az online sajtó is írt már. Szóval igen komoly problémáról van szó. De én a gyakorlatban ilyen problémával nem találkoztam az iPhone 15 Pro Max esetén.
nov. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Minden új terméknél vannak gondok. A pro szériából 20-30 milliót adnak el karácsonyig. Abba belefér párezer darab hibás. Kb olyan mintha 200 kg rizsben találnál egy teáskanálnyi fekete szemet.

Részemről inkább kopjon minthogy felgyújtsa alattam a replőt mint a samsung note :D

nov. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Morzsi007 ***** válasza:
Persze lehet hibás, problémás, vagy könnyen kopó festés, de hogy karcosan vegye ki a dobozból az azért erős.
nov. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!