Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol lehet csalók telefonszámai...

Hol lehet csalók telefonszámait megtalálni?

Figyelt kérdés
Csak kicsit szórakozni szeretnék az ilyen emberekkel. Nem úgy értem, hogy az ő igazi telefonszámukat szeretném megtudni hanem azt amin keresztül szívatják az embereket.

nov. 24. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hülyék a csalók. Elővigyázatosságból vagy eleve nem vesznek fel hívásokat, vagy nagyon gyorsan kiderül hogy csak szórakozol, és egyből mész a tiltólistára. Ez nem tud fordítva működni, mert nem a csaló az ura a helyzetnek, és nem fogja kitenni magát semmilyen kockázatnak amivel lebukhat.
nov. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudsz szórakozni velük. A legtöbb szám mögött nem is valódi ember van, gépi hívások.

Ezek a klasszik kamu bankos meg unokázós telefonálók, akikre sztem te gondolsz viszonylag gyorsan megbuknak, ha számkijelzéssel telefonálnak.

nov. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

írd ki a számodat, akkor ők fognak felhívni,

akkor tudsz szórakozni ...

nov. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

kukkants be erre a oldalra


kihivott.hu


Ott van egy gyűjtemény, amit érdekesnek találhatsz e célból.

nov. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt találtam:


[link]


"A hivatal azt javasolja, hogy a listára felkerült telefonszámokon senki se rendeljen ..."

dec. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!