Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki tud segíteni Nokia PC...

Valaki tud segíteni Nokia PC Suite problémával Nokia 5230 telefonon?

Figyelt kérdés
Az egyik nagyáruházban vettem ezt a telefont kb. 3-4hónapja, de nem adtak hozzá USB-kábelt. Ezt most orvosoltam, vettem egyet. Letöltöttem a legújabb PC Suite programot is, a készüléket érzékeli, de amikor szoftvert szeretnék frissíteni, a telefonmemóriába akarja ezt megtenni, de pl. térképet elég nehéz ara a 70MB-ra telepíteni, ezért mindig kiírja, hogy nincs elég hely. Beállításokban elvileg átállítottam mindenhol, hogy az alapértelmezett memória az a 4GB-os micro sdHC kártya legyen, ami benne van a telefonban, de csak nem akarja. Hogy lehetne beállítani? Köszi előre is:)
2010. okt. 20. 17:54
 1/1 anonim válasza:
Hy. én úgy tudom, hogy ha a nokia maps-et akarod megcsinálni akkor kell lennie a memória kártyán egy cities mappának ami tartalmazza többe között a térképeket is amit külön lehet letölteni országonként. üdv.
2010. okt. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!