Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 13 vagy iPhone 14?...

IPhone 13 vagy iPhone 14? Melyiket érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tanácstalan vagyok telefon vásárlással kapcsolatban, szerintetek iPhone 13-at, vagy 14-et "érdemesebb" venni? Árban nem látok túl sok különbséget (a 128 gb-osat néztem). A fotózás "része" lenne fontosabb nekem. Ti melyiket javasoljátok? Sajnos én nem értek hozzá. Köszönöm szépen a segítségeteket előre is!☺️

nov. 26. 02:50
A kérdező szavazást indított:
iPhone 13
iPhone 14
7 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
14%
olyat érdemes ami Androidos
nov. 26. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
83%
Árban nincs sok különbség így nyílván az újabbat érdemes megvenni. Több funkció van benne, hajszálnyit gyorsabb, és több ideig kapja majd a frissítéseket is.
nov. 26. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
2 vagy 3 éves telefont akarsz venni? Én nem vennék olyan telefont, amiben 2 vagy 3 éves hardver van és fiatalabbnak akarják eladni.
nov. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

Ez csak az árkülönbségtől függ igazából. A mindennapokban a főbb különbségek, hogy a 14 már 6GB RAM-mal rendelkezik, illetve egy kicsit jobb a kamerája.

Viszont ha belefér, akkor én javasolnék egy 14 Pro / 15 (sima) készüléket a sokkal jobb kamera és a fényesebb kijelző miatt.

nov. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Ha belefér akkor inkább 15. Abban a 14 Pro kamerája van.
nov. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
73%
Szia én is feltettem ezt a kérdést.szerintem Ip 14 jobb választás én is végül amellett döntöttem hiszen újabb, mégis jobb. :D
nov. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!