Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A23 mobilom...

Samsung Galaxy A23 mobilom van, és beleesett a vízbe 2 órája. Kb 1 másodpercig volt benne. Azóta töltöttem, írtam rajta. A billentyűzet nem teljesen jól működik, és a selfie kamera homályos. Mit tegyek? Van esély hogy helyreálljon?

Figyelt kérdés
Azóta kikapcsoltam, levettem töltésről (tudom nem szabad ilyenkor) Bocsi az összeszedetlen írásért.
nov. 26. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Kikapcsolod, hagyod száradni mondjuk 1 hétig. Közben meg imádkozol.
nov. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd kikapcsolva, és holnap vidd szervizbe, ahol szét tudják szedni és kiszárítani.
nov. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mennyibe kerül kb a leírtak alapján a szervíz?
nov. 26. 13:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 5000 forint volt, mikor elázott telefont javítattam úgy 2 éve lassan. Viszont nem esett vízbe, csak elázott. Meg tudták menteni.
nov. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!