Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új iPhone 13 vagy használt 13...

Új iPhone 13 vagy használt 13 Pro?

Figyelt kérdés

A 13-ast nèztem ki, az erre szánt pénzem is ennek a határát súrolja, viszont nem tudom melyik lenne a jobb döntés. A teljesen új 13-as (256Gb) kb ugyanolyan árban van, mint a használt 13Pro, ebből találtam 565Gb-al is, aksi 88-90% . Illetve ezeket is üzletben árulják, ellenőrzöttek és 1 év garanciával.

A 13 mellett szól, hogy én lennék az első tulaja, viszont a Pro tárhelyben is minőségben is talán jobb, ugyanannyi pénzért, viszont nemsokára egy aksi csere is fog kelleni. Számomra a tárhely is fontos tényező, mivel nagyon sokat fotózom, emiatt persze a kamera is.

Ti mit gondoltok?


nov. 26. 23:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én ugyanebben a helyzetben fontosabbnak tartottam, hogy új legyen, mert hosszú évekre tervezek vele.

Azt kell mérlegelned, hogy a 120Hz-es kijelző és a Telefoto objektív megér-e annyit, hogy használtan vegyél egy olyan telefont, aminek az üzemideje is jóval gyengébb már.

Nálam +1 érv volt a sima 13 mellett a Pro modell tömege is.

nov. 27. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én a pro-t venném, ha normális üzletből van. Utolérhetőek, ha baja van. Ha meg nincs, akkor jobb a pro, sokkal.
nov. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ebből nem vennék használtat.

Új szürke importos iPhone 13 240 körül van. Inkább benéznék 15-re, az A16 bionic miatt.. 314 körül van a szürke importosm

nov. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy használja pár ember a telefonját, de nekem a 12 iPhone közel 2.5 év után még mindig 96%os.
nov. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Morzsi007 ***** válasza:

Pl anyám iphone 12 aksija is 97%-os, szintén 2,5 éves.

Az én 12 Minim 83%-os 3 évesen.

Mindenki máshogy, úgymond többet használja.

nov. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Biztos hogy a 13 Pro-t venném.
nov. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Megvettem a 15-öt 🙈
nov. 27. 20:36
 8/11 anonim ***** válasza:
Jól tetted, jól jársz vele.
nov. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem sok CPU eszi meg a 16 bionicot, de azt is csak bizonyos körülmények között.

Nem kell az a macró kamera bele, az egyik legfeleslegesebb dolog.

nov. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, remelem tényleg jó lesz, eddig nagyon tetszik.

Csak valahogy mindig az volt bennem, meg azt sugallták, hogy a Pro verziók mindig sokkal jobbak mint a társaik. Viszont bele gondoltam, hogy használtan is szinte ugyanannyi az ára mint a15-nek ami szintén nagyon jónak tűnik… így inkább bele raktam még egy heti munkám és lett egy új, tovább időt álló telóm. :)

nov. 28. 04:21
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!