Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől fagy le a telefonom...

Mitől fagy le a telefonom messenger használata közben?

Figyelt kérdés

1 hete vettem egy új Samsung Galaxy S23+-t, és ma kaptam messengeren videókat, és 5-ször lefagyott a messenger, 5-ször újra kellett indítanom a telefont.

Más alkalmazások működtek, csak a messenger fagyott le.

Mitől lehet ez?



nov. 27. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Hoppá hoppá!! Csúcs szamsznggal is baj van, nem csak a Zájfónnal???? Hihhhhetetlen!!


Amúgy a messenger app lesz a szar minden bizonnyal. Az nagyon vacak. iPhoneonon is esik-kel mint a frontkatona, meg úgy általában minden más platformon is.

Töröld le, telepítsd újra. Kb ennyit tudsz vele csinálni.

A nagyobb méretű vidinyókat meg máshogy küldjátek át egymás között (drive, dropbox, stb)

nov. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy jön ide az Iphone, 1-es, de igen, a Messenger app vacak (nem csak optimalizáltság szempontjából), ahogy a Facebook és annak a Marketplace-e is, nem tudom, miért ragaszkodik ahhoz a többség, ott van a Viber, Google Chat és még nagyon sok alternatíva.
nov. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a Messenger egy hulladék. Nekem Galaxy-n és ipad-en is bugos.
nov. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!