Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy iphonet előfiezetés...

Vettem egy iphonet előfiezetésre, de kicséréltetn~m, t - mobile, lehetseges?

Figyelt kérdés

Az van, hogy 10 napja vettem egy iphont, mindig is androidos voltam, de meggyőztek, hogy szeretni fogom. Mivel elotte vettem egy ipadot, amit szeretek, azt gondoltam szeretni fogom az iphont is. De nem tudom megszokni es nem is vagyok nagyon elájulva tőle(iphone 14).

Elofizetésre vettem szemelyesen. Bementem a t-mobilhoz azt mondtak nem lehet kicserelni masik telefonra, csak ha online vettem volna.

Volt aki sikerrel kárt ez ügyben?



nov. 30. 14:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
Nincs ilyen lehetőség, ezen mit nem fogsz fel?
nov. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
igy jártál ezėrt nem veszünk szolgáltatonál telefont mert most nagyon eladni sem tudod .
nov. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az ügyfelesnek, csaz online vásárlás esetén lenne lehetséges elállni a vásárlástól.

A megoldás az hogy kifizeted az egészet, telefon+hűségidő és kezded előlről egy másik telefonnal.

Vagy megszkod.

Mi a baj vele?

nov. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem részletre vetted akkor eladhatod és abból a pénzből veszel egy műszaki boltban egy androidos telefont, a szolgáltatót kihagyva. Az előfizetés és a 2 év hűség megmarad, de azt tudod használni a műszaki boltban vett telefonnal is. Ha részletre vetted akkor előtte ki kell fizetned a telefont, addig nem adhatod el, mert a szerződés szerint amíg teljesen ki nem fizeted a szolgáltató tulajdona.
nov. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha az első 10 nap alapján döntöttem volna, akkor most nekem is andoridos telóm lenne. Szerencsére nem így tettem.
nov. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Nemtom mit nem tudsz megszokni rajta. Gyakorlatilag az iOS úgy épül fel, ahogy egy telefonnak kell. Azt tudja, és úgy, amit és ahogy egy telefonnak kell. Ennél normálisabban működő rendszer mobilra nincs.
nov. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
nem mindenki szereti vagy tetszik neki én is ki probåltam egy ipadot ės finoman szolva sem jöt be a rendszer.
dec. 1. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
14%
Nemtom mi nem tud bejönni egy normálisan ésszerű módon felépített rendszeren, meg azt se tom hogy van ennyi szektás droidos csődtömeg gykn., hogy mindig lepontozzák, aki kedveli az iPhone-t. 🤡
dec. 1. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
1. T-Mobile nincsen már. Már csak Telekom van. 2., Online vásárlás esetén van olyan hogy az átvételtől számított 14 napon belül el állhatsz a szerződéstől! De cserére ott sincs lehetőség! 3., Ha egy Telekom üzletben személyesen vetted meg. Akkor nincs 14 napos el állási jogod! Akkor 22 hónapig fizetheted a készülék részletet, és 24 hónapig azaz 2 évig az előfizetést is fizetheted! 4., Én két éve használok iPhonet, és nem bántam meg! Sőt gyorsabbnak és jobbnak tartom az iPhonet.
dec. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
56%

itt mindig irják, hogy nem jó,

nem véletlen.


Előtte nem kérdezted?

dec. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!