Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s23 ultra vagy...

Samsung galaxy s23 ultra vagy Iphone 15pro max? Melyiket érdemes megvásárolni? Melyikkel lehet szebb képeket csinálni?

Figyelt kérdés

nov. 30. 22:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Kétlem, h ezen a szinten van komolyabb különbség a képek minősége között. A kérdés az, h az andoridot szereted jobban, vagy az ios-t?
nov. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Idáig csak androidot használtam, viszont sokan dícsérik az IPhone-t. A Samsungnak pedig azt momdják az akksija nem túl jó.
nov. 30. 23:02
 3/20 A kérdező kommentje:
Kérdés, hogy érdemes e androidról ios rendszerre váltani?
nov. 30. 23:13
 4/20 anonim ***** válasza:
Mit jelent a nem túl jó? Ezek a telefonok brutál teljesítménnyel operálnak, de cserébe nincs sokkal nagyobb aksi bennük, mint egy középkategóriás telóban. Persze, h gyorsabban merülnek. Ez igaz az iphonera is. Reggeltől estig bírni fogja, bármelyiket is veszed. Manapság ennél többet kár elvárni.
nov. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Sima S22-ről váltottam i14Pro-ra, abszolút nem bántam meg, sőt…
nov. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%

Szebb képeket te csinálsz, mert átgondolod mit akarsz, nem a telefon. Ha észreveszed mit érdemes lefotózni, milyen szögből, milyen megvilágítással, meg is komponálod másodperc alatt, akkor mindegy.

Ismerősömnek valami 600 ezres Samsungja van, elmegy Nápolyba, meg Andalúziába, egy hét alatt lő vagy 600 képet és szinte mind nézhetetlen. 2-3 véletlen sikerül, de a többség fáj. Nem a telefon képességei miatt.

Az emberek annyira hülyék, hogy minimális tudatosság sincs bennük, hogy legalább közepesen unalmas képeket készítsenek. Bakker, ne vágd le a lábát bokából! Arra hagyd kilevegőzni a képet amerre néz! És akkor neked a milyen telefon csinál "szebb" képet a kérdés... Ha fölé állsz a kutyának nagylátóval mert lusta vagy leguggolni akkor nem tök mindegy? A 6 milliós géppel is sz@rt csinálsz

dec. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nos a azért a kamera teljesítménye is sokat számít :) tudok fotózni jelenleg Huawei p30 pro -m van és gyönyörű képeket csinál az akksija is jól bírja. A nem túl jó pedig azt jelenti, hogy 2 hét után szervízbe kell küldeni mert túl gyorsan merül.. Inkább olyan véleménye érdekelne aki androidról váltottak ios-ra. A 2 operációs rendszer közötti különbség érdekelne.
dec. 1. 01:18
 8/20 anonim ***** válasza:
93%

Kismillió teszt van erről youtubeon:

https://www.youtube.com/results?search_query=iphone+15+pro+m..

A képminőséget a videók alapján te magad ítéld meg hogy neked melyik tetszik jobban.

Az iPhone 15 pro max majd az S24-el lesz versenyben. Az S23-at teljesítményben még a 14 pro (max) is elveri.

A kamerával kapcsolatban tényleg csak a képek minőségét nézd, a számokat ne! Hiába a 200 megapixel és hiába a 100x zoom ha ezeket sosem fogod használni. A 200MP-s képeket 7-8 másodperc amig elmenti és addig nem tudsz semmit csinálni a telefonnal. Ráadásul több mint 100MB. Vagyis 8-10 képet csinálsz és buktál 1GB tárhelyet. Aztán a 200MP-s képet meg megnéted a 8MP-s tv-n. :D Szóval csak ésszel a választásnál!

dec. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Ez a két telefon igazából nagyon jó. Én ugyan nem vagyok android párti, de az aktuális galaxy s ultra modell mindig az androidos standard csúcs. Viszont az iPhone pro maxokat szoftveresen tovább támogatják. Ha megveszel egy ilyet, 3-4 évig úgy tudod használni, hogyha utána eladod hibátlan, karcmentes állapotban kb 300 ezer forint környékén, akkor a vásárló is még 3 évig használni tudja majd friss iOS-el. Szóval anyagilag is jobban megéri szerintem, jól tartják az árukat. Nézegtem 2-3 éves Samsungokat, szinte 100 ezer alatt kapsz Galaxy S20-at is, a vele egykorú iPhone 12 meg 150 ezer ft körül van még mindig.

Galaxy s22 már újonnan van 220 ezer ft körül, az iPhone 13 a mai napig 300 ezer ft körül van újonnan, kevés helyen árulják 250 körül, azok is szürkeimport többnyire.


A Galaxy S23 ultra annyival van előnyben az iPhone 15 pro maxal szemben, hogy nagyobb zoomra képes. A kérdés, hogy szükséged van-e erre a hétköznapokban. Viszont az 5x optikai zoom se kevés, amit az iPhone tud.

dec. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy adok egy esélyt az IPhone - nak. Azért vagyok bizonytalan mert még sosem használtam ilyem telefont.
dec. 1. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!