Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol érdemes feltöltőkártyás...

Hol érdemes feltöltőkártyás sim kártyát venni?

Figyelt kérdés
Telekom Domino feltöltőkártyás mobil díjcsomag amit kinéztem, a Maraton díjcsomag miatt. Hol érdemes megvenni ahol olcsó? Vagy honnan érdemes rendelni? Vagy ha ugyanannyiba kerül hol kaphatom hamarabb?
dec. 1. 07:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Bemész az első postára és veszel egyet, kb. egy ezres.
dec. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egységáras, mindenhol ugyanannyi.
dec. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha Azchanban jársz, ki vannak rakva a pénztár környékén. Így válogathatsz a számok között. Baromi jó telszámokat vettem így.
dec. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Auchanban
dec. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha a Telekomtól rendeled, 2GB netet kapsz. Tudtommal másutt nem jár vele ennyi, 990-ért.

[link]

dec. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nefone, 2 nap és küldik a kártyát, Én 100 perc ingyen/ 100 GB netér fizetek 6 ezer forintot. De többféle opció is van. Annyi, hogy kauciót be kell fizetni, befotózni, és azonnal aktiválják a kártyádat. De ha nagyon sürgős, akkor bárhol vehetsz.
dec. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Kaucióóóót? Mi a pék micsodájának? Hova? Miért?
dec. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de jóváírják fél éven belül. Én 6 ezret fizetek, a férjem a T.comnál 13 ezret korlátlan beszélgetés,és csak 4 GB net. Úgy gondolom, hogy megéri. De mindenkinek a saját döntése.
dec. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
A hatos egy flottáról beszél, azért nem illik ide a válasza.
dec. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9 es semmi féle flotta! Keress rá, ha ilyen deg... vagy. Segítek. 🤣


[link]

dec. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!