Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kell használni a power...

Hogy kell használni a power bankot?

Figyelt kérdés

Először van kezemben...

Ha rácsatlakoztatom a telefonra, akkor feltölti azt, mint az áram, majd kihúzom?

Vagy rajta kell hagyni és együtt használni?



dec. 1. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ha rácsatlakoztatom a telefonra, akkor feltölti azt, mint az áram, majd kihúzom?"

Igen. Ennél szebben nem tudnánk megfogalmazni. :)

dec. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Képzeld el úgy, mintha rendesen töltőről töltenéd, csak nem vagy helyhez kötve. Bárhol töltheted a telefonod amikor szükséged van rá.


Ennyi csak a lényege. Ha töltés közben használni akarod a telefonod éppen megteheted.

dec. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan úgy kell használni mintha a konnektorba lévő töltőbe dugnád a telefont.

De oda kell figyelni, mert:

- némelyik powerbank nem indítja a töltést, csak egy gombnyomás után, vagy be kell kapcsolni őket

- a powerbankok egy idő után kikapcsolnak még akkor is ha éppen töltenek valamit (jellemzően alacsony áramfelvételnék kapcsolnak ki)

Úgyhogy héna rá kell nézni hogy tényleg tölti-e a telefon.

A powerbank töltésénél ne lepődj meg, hosszú ideig fog tartani, 8-10 óra is lehet, vagy nagyobb powerbank esetén akár több is.

dec. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20%
Azért az újabb powerbankek mostmár szintén képesek fast charge-ra a saját szintjükön (az enyém 2 óra alatt felnyomja a telómat). Viszont nekem meg az a tapasztalatom, hogy pont hogy nem kapcsolnak ki. Szóval, ha van egy powerbanked, ami mondjuk 4 töltésre kellene, hogy jó legyen de bedugva hagyod, akkor is ha már nem kell akkor szépen lassan leszívja. Szóval nem ajánlom èjszakai töltésre, mert nem tudod kihúzni, ha kész.
dec. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"A powerbank töltésénél ne lepődj meg, hosszú ideig fog tartani, 8-10 óra is lehet, vagy nagyobb powerbank esetén akár több is."

Látom félreérthető volt.

Szóval magának a powerbanknak a töltéséről beszéltem. Mivel nagy benne az akksi, ezért tovább is tart a feltöltése.

dec. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
magát a power bankot feltölteni tényleg hosszu idő viszont power bank gyorsan feltölti telefonodat ha szüksėges.
dec. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

5!

Én jól értettem, aztán továbbolvasva elbizonytalanítottak, és majdnem megkérdeztem, hogy magát a pbankot, mennyi idő feltölteni, de így értem már

.. :))))

Amúgy kb mennyi idő, ha 1200 mAh (vagy mi is a mértékegység), és mennyi ha 13000?

dec. 3. 01:51
 8/9 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen töltővel töltöd.

13000mAh, 1000mA-es (1A-es) töltővel töltve 13 óra

2A-essel a fele idő

dec. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A jobb powerbankok gyorstöltéssel is tölthetők.

Az én 10 Ah-somat 18W-os töltővel kb. 3 óra alatt telenyomja.

dec. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!