Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy A40 nincs a...

Samsung galaxy A40 nincs a hálózaton regisztrálva probléma megoldása?

Figyelt kérdés
Dula sim-es a telekomos kártya működik a yetteles nem. Minden az oldalon leirt opciót kipróbáltam: Gyári beállitás visszaállítása,hálózati kapcsolatok automatikus és kézi kiválasztását.Időzóna frissitést. Hálózati kapcsolatok nevét beirtam kézzel.Kértem új sim kártyát a szólgáltatótól.De még mindig nem jó. Anno működött a telefonba akssit és tőltő csatlakozót cseréltek.

dec. 2. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerviz.
dec. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy a csatlakozókat cserélték és nem a telefont cserélték ki egy telekom függőre? Milyen szervizbe vitted? Valami kóklerhez? Akárhogyis, ott történt valami ami miatt nem jó.
dec. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
le van tiltva a hálózatról
dec. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!