Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Legjobb telefon 100 ezer...

Legjobb telefon 100 ezer forint alatt jelenleg?

Figyelt kérdés

Sok tárhely legyen és tartson ki évekig.


Kamera, kinézet nem annyira fontos.



dec. 3. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Motorola Moto G84 5G 256/12
dec. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
#1 Egyrészt az nem lesz 100 ezer alatt, hanem kb 115 ezer, másrészt én nem tudom javasolni. Nemrég vettem egyet, de küldöm is vissza. A kijelzője random elfehéredik, a bekapcsológombot 4-5-ször is meg kell nyomni, hogy magához térjen és szaggat rajta a Google Maps. Én nagyot csalódtab benne.
dec. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ja és ez nem fog kitartani évekig, mert max egy Android frissítés jön rá és slussz.


Ha olyan telefon kell, ami évekig tart, akkor vagy iPhone vagy Samsung felső kategóriája, de az nem 100, hanem 300 ezer lesz. Valamit valamiért.

dec. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
[link] voltam 90 alatt is
dec. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Persze, szürkeimportos kétes webshopokban, ott lehet, volt 90 alatt.

iPhone 14-et is árulnak már 230-ért, de olyan helyről hidd el, nem akarsz venni.

dec. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

100 ezerig a Motorola Edge 30 nagyon brutális lenne, a legjobb, de az akksija eléggé gyenge, ami sarkalatos pont, kár érte! Illetve nem annyira, de még az Edge 30 Neo is hasonló helyzetben van!


A Smartshop egy normális, megbízható webshop, ott a legolcsóbb a Motorola Moto G84, de ott is pont a határon van, 100 ezer Ft!


Korrekt telefonok ennyiért a Xiaomi Redmi Note 12 Pro és a Honor Magic5 Lite is.


De mindent összeségében 100 ezerig szerintem a Xiaomi 12 Lite a nyerő!

[link]

dec. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Xiaomi telenyomja reklámmal az alap programokat is és teljesen átszabja a felületet, nem ajánlom.
dec. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#6 vagyok. Nincs konkrét tapasztalatom Xiaomi telefonokkal, és bár a sok szoftveres reklámot tényleg olvastam róla, de azt is, hogy ezeket elvileg ki is lehet kapcsolni!


Közben amit még találtam: nem mai gyerek, 2 és fél éves típus, de még több helyen kapható újonann, 70 ezertől, és eléggé elgondolkodtató a Motorola Moto G60 is!

dec. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 NTBS ***** válasza:

Nem tudok ilyet.

Inkább várj egy kicsit és áldozz rá többet.

dec. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!