Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Redmi 12C vagy Samsung...

Xiaomi Redmi 12C vagy Samsung Galaxy A04s Dual SIM? Vagy egyik sem?

Figyelt kérdés
Aki tapasztalattal rendelkezik ezekről a mobiltelefonokról, kérem, ossza meg velünk itt!
dec. 6. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyik sem. Mindkettő nagyon gyenge.
dec. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ezek valóban elég gyenge telók. Miért nem nézel szét használtpiacon (hardverapro.hu például)? Sok esetben megkapod pár hetesen, vagy hónaposan, tökéletes állapotban, töredék áron a telókat.
dec. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Több pénz új telefonra nincs...


A használt telefonokhoz: ha jók, akkor miért adnák el az eredeti ár töredékéért?

dec. 6. 16:11
 4/5 anonim válasza:

"A használt telefonokhoz: ha jók, akkor miért adnák el az eredeti ár töredékéért?"


Meglepődnél milyen sokan meggondolják magukat. Most legutóbb 2 hónapos, karcmentes, 350 ezres laptopot vettem így 230ezer forintért. Az illetőnek az volt az indoka, hogy rájött, hogy az egyik program, amire szüksége van, csak Apple gépekre van elkészítve, így vett egy MacBook-ot inkább.


Az elektronikai cuccok nagy részét én már csak "használtan" veszem, pedig megtehetném, hogy kifizetem értük a bolti árat. Így egyszerre spórolok egy csomó pénzt, illetve a környezetet is óvom. Surface pro-t is használtan vettem töredékáron, úgy hogy kb. 1-2x volt bekapcsolva (töltési ciklusok számából ellenőrizni lehet).


Ugyanez igaz a minőségi használtruhákra is. Van pár hely, ahol töredékáron megkapsz olyan minőségű, válogatott használtruhákat, amik több tízezer forinttal többe kerülnének mondjuk egy plázában, vagy olyan ritka, hogy már az ilyen helyeken is vadászni kéne. A másik pozitív hozadéka, hogy szinte biztos, hogy nem futsz össze senkivel, akin hasonló ruha lenne. Nem úgy mint például a plázás cuccoknál, vagy a Decathlon-os cuccok esetén.


Lehet, hogy ilyen alacsony árkategóriában nem kapsz megkímélt készülékeket használtan. De a helyedben azért körül néznék hardveraprón. Annyi, hogy csak olyannal üzletelj, akinek azért van már vagy 5-10 pozitív értékelése.

dec. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek, ezek nagyon gyenge telefonok! A 12C abszolút felejtős, de az A04s se sokkal jobb!

Ennyi pénzért (nagyjából 50 ezer Ft körül) szerintem a Motorola Moto G32 a legjobb!

dec. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!