Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet lopott telefonszámot...

Lehet lopott telefonszámot újra aktiválni?

Figyelt kérdés
Egy éve ellopták a telefonom. Meg volt a kártya letiltása már aznap és azóta másik számot használtam idáig, de azt hallottam valahogy vissza lehet igényelni a régi számom. Ez lehetséges? Biztonságos?

dec. 6. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán miért cserélted le?
dec. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát mondjuk én sem értem hogy miért kellett lecserélni.

A letiltott kártya helyett kérhettél volna még akkor egy másikat ugyanazzal a számmal és kész, megmaradt volna a számod.


Kérdezd meg a szolgáltatónál, hogy kikérheted-e azt a számot.

Mondjuk előtte csörgesd meg, nem kapta-e meg más azóta. Ha igen, akkor biztos nem kérheted vissza.

Ha nem adták oda másnak, akkor megkaphatod. Telekomnál például lehet választani: [link]

dec. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
(azért tiltotta le a kérdező, mert minden fórumon az okosok ezt írják. Lopás esetén a telefon és a sim külön tiltásának amúgy semmi értelme nincsen)
dec. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%

"minden fórumon az okosok ezt írják. "


Mert az a helyes eljárás. Nem a csere.

dec. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A simcsere kitiltja a hálózatból a régi simet és azonnal használhatod a számodat, ez miért is nem jó?
dec. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Amikor letiltattad a régi kártyát, akkor kellett volna rögtön egy új kártyát is kérni ugyan ahoz a számhoz.

Most már 1 év után erre nem sok reális esély van.

A szám valószínűleg már újra lett hasznosítva. Még ha előfizetőhöz nem is tartozik, lehet ott figyel valamelyik bolt polcán feltöltőkártyás csomagként.

dec. 7. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Jajj 4-es... Ha valamihez butus vagy, akkor nem kell belevauvau!
dec. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Szóval, ha elhagyod/"ellopják" a telefonodat, nem tiltod mindenestől, és kérsz másik simet ugyanarra a számra? Gratulálok.
dec. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pont ezt magyaráztuk neki. Te meg pont mást írtál! Mindegy. Amellett hogy funkcionális analfabéta vagy, még ki sem tudod magad fejezni írásban. Eddig minden válaszodban mást írtál és másra válaszoltál mint amit mit többiek mondtunk írtunk, és mi vagyunk a hülyék. Hát én is gratulálok!
dec. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Idéznéd, hol állítottam mást?
dec. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!