Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 13 telefonom lett és...

Iphone 13 telefonom lett és nem tudom hogyan tudok két app között lépkedni,mert mindig csak úgy tudom hogy pl megnyitom a Face-t,majd a Gmailt és mindig vissza kell lépkednem,erre van valami gomb vagy valami amivel tudok lépkedni köztük?

Figyelt kérdés

dec. 7. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Alul azt a sávot aminél felfelé húzva kilép a főképernyőre, azt jobbra vagy balra húzd, így lépketdni tudsz az appok között.

Ha felhúzod de nem engeded el az ujjaddal, akkor pedig az alkalmazásváltó jön be és ott lehet az appok között válogatni úgy, hogy a kártyákat húzod jobbra balra majd rákoppintasz arra amelyikbe be szeretnél lépni. Ha az app kártyáját felfelé húzod, akkor kilépteted az appot teljesen. Ez akkor hasznos ha az app lefagyott, vagy hülyeségeket csinál.


Ajánlon nézegess youtubeon videókat a gesztusokról:

https://www.youtube.com/results?search_query=iphone+13+gestu..

dec. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Siker,köszi szépen! :)
dec. 7. 19:27
 3/10 A kérdező kommentje:

Még abban tudnátok segíteni,hogy egyszerre be lehet zárni ezt a sok appot amit megnyitottam?

Vagy csak egyesével lehet?

dec. 7. 19:32
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha az alkalmazásváltóban 2 vagy 3 appot húzol felfelé külön-külön ujjakkal, akkor be lehet többet is. De csak 2-3-at.

Az összeset egyszerre nem lehet. De nem is kell berzárni. Az iPhone megoldja magának amemórikezelést, nem a felhasználnónak kell vacakolnia vele. Ha nem fér el, akkor bezárja a háttérben az appokat. A listában ott lesznek, de ha egy régebbire rákoppintasz, akkor láthatod, hogy újra betölti.


A kényszerített újraindítást kilövi az összes appot. A listában ott lesznek, de mindegyik újra fog töltődni.


[link]

dec. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igazából semelyik telefonon nem kell manuálisan bezárogatnod az appokat, én se csinálom már évek óta se droidon, se iOS-en. Bezárják maguktól, ha kell nekik a memória.
dec. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a rengeteg segítséget,közben tapasztalgatom szépen a segítségeknek köszönhetően már egész jól eligazodom :)

Viszont azt nézem,hogy ezen nincs olyan lehetőség hogy vezetékes fülhallgatót használjak?

dec. 7. 21:17
 7/10 anonim ***** válasza:

De van. Csak lightning csatlakozóst, vagy pedig lightnincs -› jack átalakítóval lehet.

[link]

[link]

dec. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

De, tudsz a töltő helyére dugni olyan fülhallgatót, aminek megfelelő a vége (tehát lightning csatlakozós), ámbár nem javaslom. Jópáréve a telefonok döntő többségén nincs jack bemenet. Vegyél inkább egy vezeték nélküli fülhallgatót. Nem kell AirPods-ot venni, bármilyen filléres fülhallgató megteszi.

Én ugyanúgy iPhone-hoz egy Xiaomi Haylou W1-et használok, 10-13 ezer forintért lehet kapni és átlag felhasználásra tökéletes.

dec. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem,hogy miért nem javaslod?
dec. 7. 21:34
 10/10 anonim ***** válasza:

"Megkérdezhetem,hogy miért nem javaslod?"


Mert egy lightning csatlakozós fülhallgatót semmi mással sem fogsz tudni használni, csak a 15-ös széria előtti iPhone telefonokkal. Tehát például ha van laptopod vagy tableted, azzal nem fog működni (kivéve ha az egy még lightning csatlakozós iPad).

Plusz eléggé ebbe az irányba megy a világ. Sokkal kényelmesebb egy ilyen fülhallgatót használni, mint amivel még kábelek lógnak össze-vissza.

dec. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!