Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » OTP Simple másnál sem megy...

OTP Simple másnál sem megy iPhone-on?

Figyelt kérdés

Vadiúj iPhone 14, legfrissebb iOS, legfrissebb Simple verzió. Folyton azt írja, hogy nincs internet kapcsolat. Sem wifin, sem mobilneten nem működik. App újratelepítése és telefon újraaindítása nem oldja meg. Más appok jól működnek. Másnál van hasonló hiba?


Esetleg tudtok appot ajánlani a parkoláshoz és autópálya matricához? Csak ezekre használom a Simple-t.



dec. 9. 15:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
dec. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Ez nem releváns. Egyrészt erről már hallottam, másrészt másik telefonon működik az app és az iphoneon a bejelentkezésig el sem jutok, mert kapásból hálózati hibát ír.

Egyébként sem voltam érintett az incidensben, mert a Simple jelszavamat nem használom máshol.

dec. 9. 15:47
 3/17 anonim ***** válasza:
Nálam most épp jó.
dec. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
lehetnek még fennakadások, most vezették be a kétfaktoros hitelesítést és a weboldalon továbbra sem lehet belépni, szal nem 100as, este tegnap nekem se ment de hálég Dublinba már nem használom a simple-t
dec. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Simple mondjuk sosem volt valami jó. Amúgy most nézem, hogy már az Androidon sem megy, szóval valami központi hiba van.

Érintéses fizetésre már nem használom, mert baromi lassú, ha parkolásra van más jó app, akkor törölni is fogom a fenébe.

dec. 9. 16:06
 6/17 anonim ***** válasza:

Android:

Reggel meg sem nyitotta az appot (azt hittem nálam van a hiba)

most betölt de hibaüzenet ír ki szóval szerintem még nincs teljesen javítva


ui: szerintem jó, hogy nem kell hurcolni a kártyát, de rohadtul idegesítő az egész app használata

dec. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
41%
Nálam se megy, de nekem OTP-m sincs, 12 éve ignorálom a céget...
dec. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem csak a SZÉP kártya OTP-s, de az ahhoz való alkalmazás is olyan, mint a mesében (hol volt, hol nem volt)
dec. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

Tesómnak és a barátnőmnek sem megy. Nekik iphone telójuk van.

Nekem androiddal teljesen jól megy.

dec. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Valami ideiglenes hiba volt. Estére működött.


#6 Már egy ideje lehet használni a Google Pay-t OTP kártyával, szóval a telefonos fizetéshez nem kell a lassú Simple.

dec. 19. 21:52
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!