Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobilfoxon olcsóbb tokok?

Mobilfoxon olcsóbb tokok?

Figyelt kérdés

Egy sima olcsó szilikon tokra szeretnék képeket rárakni ajándék gyanánt,de sehol sem találom erre a lehetőséget csak a rohadt ultraerős 11000 ft-os tokokra tudok designet rakni.

Valaki írja már le nekem,hogy hogyan jussak el a mobilfox oldalán oda hogy megtaláljam ezeket a fajta tokokat,mert tudom,hogy van,egy hónapja láttam is csak én hülye nem rendeltem meg és már fél órája bogarászok ezután az oldalon.



dec. 11. 00:05
 1/2 anonim ***** válasza:
MIért pont a zsíros hajú gyerektől akarsz rendelni? Van más cég is aki csinál ilyent.
dec. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 KmsRys ***** válasza:
Inkább csináltass ilyet a coolcase.hu oldalon! Én náluk csináltattam egyedi tokot, nagyon jól megcsinálták és olcsóbb is, mint amit a kérdésben írtál, ráadásul december 31-ig ingyen szállítják FOXPOST automatába.
dec. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!