Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha veszek egy Xiaomi telefont...

Ha veszek egy Xiaomi telefont és Samsung órám van. Minden alkalmazás hibátlanul fog rajta működni? Például gondolok én arra, hogy képek megtekintése, hívás fogadás, üzenetek megnézése stb stb.... .

Figyelt kérdés

dec. 12. 20:36
 1/1 anonim válasza:
100%

Nem vagyok szakértő, de szerintem itt az op rendszer a lényeg. Ha a telefonon Android rendszer van, akkor szinte mindegy, hogy amúgy a hardvernek ki a gyártója.

Én amúgy most vettem egy Xiaomi órát és Huawei telefonnal szeretném használni. Az óra még szállítás alatt van, de fel se merült bennem a kérdés. Az óra specifikációjában csak annyi van, hogy Apple termékekkel nem kompatibilis, csak Androiddal. Abból is azt hiszem 8.0-tól felfelé.

dec. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!