Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy középkategóriás telefonnal...

Egy középkategóriás telefonnal, ha csak face, netezés, pár játékra kell, tervezhetek 4-5 évre, hogy ne kelljen lecserélni?

Figyelt kérdés

dec. 13. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Olyan telefon nincs amit 4-5 évre terveznek.
dec. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De nem az életem része lenne, hanem kb napi 2 óra képernyő idő.

Ha nem, meddig bírják a középkategóriás telók?

dec. 13. 12:19
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén? Nekem eddig talán 1 telefonom volt, amit azért adtam le, mert teljesen bekrepált.

Az összes többi telefonom nem "halt meg", hanem olyan szinten lelassult (egy idő után nem adtak ki hozzá Android frissítést), megtelt, hogy nem fértem el rajta, időről időre egyes appok összeomlottak, stb.

dec. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Előre nem lehet megjósolni. Én speciel nem játszok, csak a hétköznapi dolgok, netezés, facebook , csevegős, banki, és bolti appok, YouTube, és az előző telefonom, egy Samsung A50, 3 évesen is teljesen jól bírta akkuidővel, és nem is fagyott. 4-5 évet lehet ki is bírt volna ha nem esik pofára :(
dec. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

motorola telefonom kibirt volna 3-4 ėvet ha nem ejtem köre amitöl az egész érintöképernyöje tönkre ment .

most nokiám van de ő mostanåbban kezd elromolni pedig csak 1 ėves .

ugyhogy ahogy tudok vissza térek motorolåhoz.

dec. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Melyik típusú Nokia?
dec. 13. 17:25
 7/9 anonim ***** válasza:
nokia x10 ,elötte egy klassz motorola one vision volt. vissza megyek a motorolåhoz.
dec. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A jelenlegi Huawei-m 4 eves. Kicsit az aksi zavar, minden masra teszi a dolgat. Van egy 6 eves darab is, napiszinten hasznalva.

Szoval ha nem divatmajom vagy, vagy eroforrasigenyes appokra van szukseged, es szamolsz az eloregedo akksival, siman 4-5 evet egy kozepkategorias telefon normalisan hasznalva.

dec. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
dec. 16. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!