Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nincs sim kártyám. Olvasom,...

Nincs sim kártyám. Olvasom, hogy a vodafone a tuti100 ajánlatban azt mondja, nem kér semmit. Ez igaz? Ha nem telefonálok kifele, nem küldök smst és nem internetezek mobillal, soha nem kell fizetnem, és mégis elérhető vagyok?

Figyelt kérdés

#Vodafone #tuti 100 #ingyenes sim
dec. 13. 14:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Részben igaz: legalább évente fel kell tölteni 3000 Ft-al, hogy ne szűnjön meg. De ezen felül tényleg nem kell semmi, téged fel tudnak hívni, csak te nem fogsz tudni, ha elfogyott az egyenleg.
dec. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van hasonló jellel sim kártyám.

Talán nem 3000ezerrel kell tölteni, hogy 1 évig aktív maradjon. Nem tudom mennyi a minimális limit így hirtelen, de az fent van neten. Annyit fizetsz rá évente és egyéb dolgod nincs. Abból az összegből meg akár ha szükséges tudsz hívni is, vagy valami, de nem vagy rá kötelezve, hogy használd.

dec. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Yettel kártyás vagyok, évente 1x kell töltenem 3000 forinttal a kártyám, hogy aktív maradjon és ennyi. Ez a minimum összeg, amivel 365 nap érvényességi időt kapok. 1500 forinttal csak 90 nap.
dec. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az információt. Ha évi 3000-rel kell feltölteni, akkor havonta 250-el. Azt írják: Szolgáltatás havi díja: 0 Ft /hó itt: [link] de akkor ez hazugság, igaz?
dec. 13. 17:24
 5/14 anonim ***** válasza:

Ez nem hazugság.

A szolgáltatás tényleg 0ft. Csak ahhoz, hogy érvényes maradjon a kártyád azért kell fizetni. De az amit fizetsz abból nem kerül levonásra. Elvileg talán lehet kérni azt is, hogy kifizessék neked ezt az összeget (legalábbis itt beszéltek ilyenekről).

Vagy mint én is évi 3000ft és akkor azt használod más dologra. Akár kérsz mobilnetet, ha valami miatt szükséges lenne. Vagy akkor te is tudsz hívásokat indítani, vagy sms-t küldeni.

De amit rá töltesz pénzt abból nem von le semmit. Nem olyan mint pl egy bank, hogy ilyen meg olyan havi díj és tünik elfele a pénz.

dec. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
a 3ezret bármikor letelefonálhatod, ha évvégére megmarad és újra rátöltesz 3ezret, hogy egy évig megint éljen a SIM kártya, akkor már 6ezer ft. lesz rajta.
dec. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én soha nem telefonálok vagy internetezek a mobillal. Nekem arra kellene, hogy sms-t tudjak kapni a bankoktól, illetve, hogy nagyon ritkán hívást kapjak. Sokallom, hogy erre bármennyit is befizessek. Mondjuk, ha minden kötél szakad, évi 500 Ft rendben lenne, de több nem. Megkérdeztem vodafonet, hogy stimmel-e a 0 Ft, és hogy be kell-e valamennyit fizetni. Ha választ kapok, ide beírom, hogy más is okuljon belőle.
dec. 13. 21:54
 8/14 A kérdező kommentje:
Ezt írják: "Tájékoztatjuk, hogy a TUTI100+ tarifacsomag tartalmaz 100 MB díjmentes belföldi és EU-ban felhasználható adatot, mely 30 naponta megújul, illetve tartalmaz 60 perc díjmentes beszédet hétfőnként. A hívásfogadás díjmentes és egyenlegfeltöltés nélkül is működik."
dec. 15. 13:46
 9/14 anonim válasza:

Ezt mondták eddig is.

Amúgy meg mi a franc, hogy te évente 500 Ft-ban gondolkozol?

Egyél meg egy olcsó hamburgert és már el is ment kb. 1000 Ft.

Nem értem mit sírsz 3000 Ft-ért?

Csak mondom, hogy a banki sms szolgáltatás jóval többet vesz le évente!

jan. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem szeretek, és nem is fogok semmiért pénzt kiadni, aminek nincs haszna számomra. Nem veszek soha semmilyen hamburgert. Mit olyan nehéz ezen megérteni?
jan. 25. 16:37
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!