Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használtan véve iPhone 11...

Használtan véve iPhone 11 vagy iphone xr vagy iphone se 2020 éri meg jobban 2023 végén?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy árérték arányban vannak, az iPhone 11 drágább azért.

iPhone xr megéri még?

iPhone se 2020 akkumulátora mennyire rossz?



dec. 13. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

iPhone SE = ezt SE vedd

Célszerű 11, SE az egy semmire nem való telefon.

Xr 2018as, 11 2019es

😀

dec. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Nem rossz az aksija csak gyorsabban merül mint a többi de egy napot kibír legalább is nekem.
dec. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

Neked lehet de valószínűleg alig használod.

Siralmas az akkumulátor ideje, szóval a rosszat értsd úgy, hogy már újonnan napi 2x töltőre kerül egy hosszú napon és ez már csak drasztikusabb lesz.(2 éve tulaja vagyok)

11-re gyűjts vagy nézz valami androidos telefont.

dec. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Johnny. válasza:
100%
iPhone 11
dec. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
iPhone xr-t már nem ajánljátok annyira?
dec. 13. 19:47
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy árban vannak, miért ajánlaná bárki is az XR-t, amikor az egyel régebbi generáció?

Nonszensz. A 11 minden egyes darabkájában jobb, mint az XR.

Egyel újabb proci..

dec. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
11 még vállalható sztem most is, főleg ha kap egy új aksit, szigorúan gyárit. Ha lehet, akkor pro max, de hanem, akkor a sima is megteszi.
dec. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Részemről is a 11-et ajánlom. Én 2,5 éve vettem, az aksi még 89%-osan is bőőven kibír egy napot, valamint semmi akadás-szaggatást nem tapasztaltam ez idő alatt. Részemről semmi negatívumot nem tudok mondani róla.
dec. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!